Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értem a szüleimet. Mi a...

Nem értem a szüleimet. Mi a baj egy iPhone-val?

Figyelt kérdés
14 vagyok most fogok nyelvizsgázni, és a szüleim azt mondták, hogy kérhetek valamit, ha leteszem. Nokia lumia 800- om van 2 éve megvan, és már nagyon döglődik, ráadásul utálom a windows phonet. Kértem hát egy Iphonet, de egyből lehurrogták,hogy azt nem. Csak azt nem értem miért. "Hát ájfont nem mert azt biztos nyomkodni fogod" mi? Már miért nyomkodnám többet? Anyának egy ipad minije van apának pedig egy galaxy tablete. Nem értem mi a különbség egy iPhone és egy masik okostelefon közt. Amikor ezt megkérdeztem az volt a válasz azon több az app többet nyomkodom. Értelmes választ nem kaptam. Meg azt is felemlegették hogy a konzol is milyen hogy rabolja az időt meg ilyenek. Én meg csak pislogtam, hogy mivan csak szeretnék egy új telefont a régi szinte majdnem tönkrement helyett (lezárógomb és a hangerőszabályzó gombok nem is működnek ráadásul az akksi is kezd meghalni) szóval mi legyen? Én várok el túl sokat tőlük?

2014. máj. 14. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet, hogy hirtelenjében nincs rá pénzük? Azért nem olcsó egy iPhone.
2014. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak sokallják az árát.
2014. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
az elő válaszolónak komolyan nem dicsekvésből mondom de elég tehetősek vagyunk, a másodiknak pedig, hogy akkor azt miért nem lehet megmondani?
2014. máj. 14. 20:04
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Már bocs, de a gyerekemnek a büdös életben nem vennék almás telefont. A telefon normális esetben munkaeszköz, információ forrás, amit másodlagosan lehet kikapcsolódásra is használni.

Továbbá van egy nem túl régi telefonod nem? Miért akarsz újat? Miért pont almásat? Ja mert azzal lehet menőzni meg villogni... Szánalmas, ahogy a sok kis taknyos a telefont használja státusszimbólumnak.

2014. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Értem, de akkor miért nem mondják ezt? Nem tudnak egy normális ércet felhozni csak dünnyögnek.
2014. máj. 14. 20:25
 6/15 A kérdező kommentje:
*érvet
2014. máj. 14. 20:25
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek az útólsóval. Ráadásul az IOS annyira zárkózott hogy csak na. Régi androidos telefonom van nekem is, de ha a legújabb Iphonet ajánlaná érte valaki akkor se kéne. Nem, mert zárkózott. Androidra többen fejlesztenek és szinte mindennel kompatibilis. Legalábbis többel. Valamint az olcsóbb is.

Amúgy sem szar a Lumia 800 sem.

2014. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hát jó akkor leteszek erről, nem halok bele, de a lumia nagyon rossz maga a teló szép meg erős de a rendszer...
2014. máj. 14. 20:42
 9/15 anonim ***** válasza:

ma 20:26


Ebből látszik, hogy mennyire fogalom nélküli vagy. "zárkózott" LOL.

Van itthon egy iPad meg androidos telefon is, de a telefont kb a pokolba kívánom az ipad mellett. Az is egy régi darab valamikor még csúcskategóriás volt. Látszik, hogy te is divatfikázó vagy még életedben nem használtál iOS-t így fingod sincs róla.

Telefonból megint droidost fogok venni, de csak azért, mert egy csúcstelóhoz tudok most majdnem féláron hozzájutni. Meg nekem kicsi az iphone kijelzője. De iOS-sel nagy kijelzővel ezen az áron nem vennék mást csak iPhone-t.

2014. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Ebből látszik, hogy mennyire fogalom nélküli vagy. "zárkózott" LOL."


A zárkózott még mindig értelmesebb kifejezés mint a fogalom nélküli, talán "nincs tisztában a fogalmakkal". Szóval ha már kötekedsz előbb seperd tisztára a saját portád.

2014. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!