Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értem a szüleimet. Mi a...

Nem értem a szüleimet. Mi a baj egy iPhone-val?

Figyelt kérdés
14 vagyok most fogok nyelvizsgázni, és a szüleim azt mondták, hogy kérhetek valamit, ha leteszem. Nokia lumia 800- om van 2 éve megvan, és már nagyon döglődik, ráadásul utálom a windows phonet. Kértem hát egy Iphonet, de egyből lehurrogták,hogy azt nem. Csak azt nem értem miért. "Hát ájfont nem mert azt biztos nyomkodni fogod" mi? Már miért nyomkodnám többet? Anyának egy ipad minije van apának pedig egy galaxy tablete. Nem értem mi a különbség egy iPhone és egy masik okostelefon közt. Amikor ezt megkérdeztem az volt a válasz azon több az app többet nyomkodom. Értelmes választ nem kaptam. Meg azt is felemlegették hogy a konzol is milyen hogy rabolja az időt meg ilyenek. Én meg csak pislogtam, hogy mivan csak szeretnék egy új telefont a régi szinte majdnem tönkrement helyett (lezárógomb és a hangerőszabályzó gombok nem is működnek ráadásul az akksi is kezd meghalni) szóval mi legyen? Én várok el túl sokat tőlük?

2014. máj. 14. 19:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én két éve iPhone-t használok,és maximálisan elégedett vagyok vele.Nem értem miért lenne "zárkózott"?Minden van ami kell,sőt nagyon jó minőségű játéko,programok is,akár ingyen,csak iOS-ra.Ja,igen,ezt soha nem fogja hazavágni egy unatkozó tini által készített mezei kis vírus.Lehet divatmajmozni,de nem érdekel az emberek véleménye (meg amúgy megjegyzem a tokomtól nem is látszik az alma..).A legnagyobb fikázók pedig életükben nem fogtak még iPhone-t,mégis a jó Istennél is jobban tudják mi a jó.Számomra abszolút megérte.
2014. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben negszivatnám a szüleimet azzal hogy egy Samsung galaxy s5-öt kédnék vagy valami régebb verziót ami az írjon árán megy ha azt mondanák rá hogy ok, akkor számon kérném őket hogy miért nem lehet iphone-om. Ezek után muszáj lenne valami értelmessel elő állniuk :)
2014. máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

a kérdezőnek: nyugi, a szüleiddel nem kell szívózni, valószínű megvan a jó okouk..

aranyosan kérj tőlük egy Sony Z1-et, azzal is lehet hasítani..ha megtehetik, és jó a bizid, akkor Z2-t..(186E Ft)..


sok sikert a kiváló nyelvvizsgádhoz, a létező legjobb, amivel a szüleidet megajándékozhatod(no és magadat)


ők ezt biztos elegánsan jutalmazzák.


esetleg LG G2 is befigyelhet.

2014. máj. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsokat! :)
2014. máj. 15. 06:53
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a szüleidnek azzal van baja, hogy nagyon drága. Nekem sincs rá pénzem sajnos, viszont azokat az embereket annyira utálom, aki csóró és fikázza az Apple cuccokat, az iPhone egy minőségi, stabil rendszerű telefon, igazi csúcskategória, viszont a csóró gyökerekkel ne foglalkozz, az egyik gazdag barátomnak iPhone 6-ja van és nagyon jó, sok sikert hogy megvegyék ;)
2015. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!