Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Álmodozás szerintetek is az...

Álmodozás szerintetek is az élet megrontója?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy kéros-e vagy nem az álmodozás dolgokról?

2014. máj. 15. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
káros, mert koppan az ember
2014. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem,nyugodtan lehet álmodozni,ábrándozni,de ne éljük bele magunkat túlságosan,és ne keverjük össze a valósággal.
2014. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
múltkor is étcsokiról álmodoztam, de itthon csak tejcsoki volt :)
2014. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem.Több olyan dolog van,ami inkább megrontja az életet,mint az álmodozás.
2014. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem káros amíg tudod hogy melyik része marad álom és melyik nem
2014. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 Eredet mi :D

Amúgy köszönöm a véleményeket szerintem se a megrontója, néha kell ábrándozni, csak soha ne a múltba mitörténhetett volna ha dolgokon

2014. máj. 15. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Az se baj, ha "mersz nagyot álmodni", de ahhoz azért gondolkodni is nagyban kell tudni, ami egész messze tud lakni a béka seggétől. A távot meg lépésről-lépésre teheted meg csak, és a terep is igen változó. Általában egy élet elég az elszántaknak, sőt. Ha megnézzük, milyen ostobák jutnak egész magasra akár mélyszegénységből is, az a fura érzésünk támad, hogy tényleg elegendő lehet sokáig elszántnak maradni.
2014. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a gáz ha csak az álmodozásban érzed jól magad, és amikor ott a lehetőség félsz cselekedni. A félelem pedig a valóságtól exponenciálisan növekszik az álmodozás mennyiségével. Kicsit kell álmodni, és azt végre kell hajtani, és mindig egy kicsivel nagyobbat, míg végül tiéd lesz a világ. :P A kicsi álom az az pl, hogy letudjak nyomni 100 fekvőtámaszt én. 20nál járok, de 2 hónapja 5 volt. :D
2014. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!