Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megtörtént már az összefogás?

Megtörtént már az összefogás?

Figyelt kérdés

A média folyamatosan ezt hirdeti, közvetíti, felhasználva a manipuláló hit-et is (erre már rájöttem, hogy isten, sátán csak manipuláló tevékenység: Az agyra hatnak vele, de a lélek mindig is ugyanaz marad, ami a születésünk pillanata, mint kisgyerek. Csak vannak befolyásoló tényezők.) Tehát, Fogjunk össze emberek, szűrhessük le beszédeikből. Egészségesen éljünk, egészségesen táplálkozzunk (arra is rájöttem, hogy ebben meg üzlet van). Ha legyintesz erre, mi van? még mindig ott az egyház és a papok. Akik már nem is tudom, mióta szintén ezt hirdetik, és mintha az emberek a fülük botját sem mozdítanák. Szerintem nem is fogják.


És mi vagy ki ellen fogjunk össze mégis?



2014. máj. 27. 01:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te mit szedsz?
2014. máj. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem látod mi van a tv-ben. Nem ez van a világban. Ezt nem lehet megérteni? Manipuláltak már az emberek, ha a média azt mondja, ott van az élő isten, akkor ők felállnak és tapsolnak.
2014. máj. 27. 01:56
 3/14 anonim ***** válasza:
Keress tovább ott lesz az valahol.
2014. máj. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az embereket a világ kezdete óta hülyítik, manipulálják.
2014. máj. 27. 01:57
 5/14 A kérdező kommentje:

Aleister Crowley, aki mellesleg megalapította az Argenteum Astrum és Ordo Templi Orientis (szabadkőműves társaság) Nem létezik mi?


[link]


Elmondása szerint: "Ebben a tekintetben nagyon határozottan próbáltam bizonyítani, hogy a szellemi/lelki fejlődés nem vallásos vagy etikai törvényektől függ". Vallásról beszélek.


Azzá válsz, amit látsz. Ha követed a médiát, akkor te is olyanná akarsz válni mint ők, példaképek. Ha bekerülünk egy társaságba, akkor olyanok leszünk, mint ők. Ha bekerülünk egy vallásos közegbe, akkor mi is ugyanúgy gondolkodunk, mint ők. De az érzés az mindig megmarad alapnak. Csak a gondolkodásunk változik. Manipuláció!


Nem kell ezzel foglalkozni? Kell, mert itt látszik, hogy az emberek át vannak verve és orránál fogva vezetik őket. Észre kell venni. Tudatosulni is kell. Ha azt mondják, együnk kutya sz*rt, mert egészséges, D vitamin van benne, megesszük? Én biztos nem, mert tudom, hogy átverés az egész.

2014. máj. 27. 02:04
 6/14 anonim ***** válasza:
A mentális betegség is betegség.
2014. máj. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

[link]


A szabad gondolkodás korlátozása. Legyél hívő, keresztény, élj törvények, és korlátozott elvek szerint. Ne gondolkodj másként, mint, ahogy isten. -Nézd, hogy játszanak odakint ezek a fiatalok. Te ne menj ki hozzájuk játszani. Te erkölcs szerint élsz, boldog vagy.


A nem keresztények is azok, sőt szabadabbak és boldogabbak.


Tehát manipuláció isten, sátán.

2014. máj. 27. 03:21
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem lehet ezt érteni? Akkor higgy! Ahogy a manipuláló média is sugallja. Majd eljön egyszer, talán majd 20 millió év múlva.
2014. máj. 27. 03:24
 9/14 A kérdező kommentje:

Bárki számára, aki még mindig azt hiszi, hogy a világ kevesebb mint 10 000 éves, ahogyan azt számos kreacionista teszi, a legjobb mentség a siralmas tudatlanság. Bárki, aki nem tudatlan és megmutatták neki a bizonyítékokat és mégis hisz ebben, akkor azzal valami baj lehet. Csak hogy a hiba nagyságát példázzam: azt hinni, hogy a világ kevesebb mint 10 000 éves, holott tudjuk, hogy a világ 4,6 milliárd éves olyan mint azt hinni, hogy New Yorktól San Franciscóig Észak-Amerika 10 yard [~9 méter] szélességű. Tehát aki ezt elhiszi az vagy hihetetlenül tudatlan vagy őrült.”

- Richard Dawkins


[link]


Az élet eredete előtt is volt valami a földön.

2014. máj. 27. 03:30
 10/14 A kérdező kommentje:
Az ember úgy születik, hogy szeretet van benne, akkor minek azt tanítani, meg egy csoportba rakni, rakatni, hogy erkölcsök szerint élj, és boldog leszel.
2014. máj. 27. 03:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!