Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megtörtént már az összefogás?

Megtörtént már az összefogás?

Figyelt kérdés

A média folyamatosan ezt hirdeti, közvetíti, felhasználva a manipuláló hit-et is (erre már rájöttem, hogy isten, sátán csak manipuláló tevékenység: Az agyra hatnak vele, de a lélek mindig is ugyanaz marad, ami a születésünk pillanata, mint kisgyerek. Csak vannak befolyásoló tényezők.) Tehát, Fogjunk össze emberek, szűrhessük le beszédeikből. Egészségesen éljünk, egészségesen táplálkozzunk (arra is rájöttem, hogy ebben meg üzlet van). Ha legyintesz erre, mi van? még mindig ott az egyház és a papok. Akik már nem is tudom, mióta szintén ezt hirdetik, és mintha az emberek a fülük botját sem mozdítanák. Szerintem nem is fogják.


És mi vagy ki ellen fogjunk össze mégis?



2014. máj. 27. 01:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sokat nézed a tv-t. Ez attól van.
2014. máj. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Te még nézel tévét? Tök gáz, én már nem nézek évek óta.
2014. máj. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Próbálj meg a média nélkül élni, hidd el, boldogabb leszel.
2014. máj. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Higgy önmagadban! Ezt mindenki tudja, és alapból ezt teszi mindenki, még tanítgatások nélkül is. Biztos nem a kutyámban, macskámban, vagy a szomszéd papagájában hiszek. Mi ez a sok spirituális duma.
2014. máj. 27. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!