Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Milyen elvárásaitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Milyen elvárásaitok vannak egy férfival szemben az ágyban?

Figyelt kérdés
Gondolok a méretére, mekkora amit elvártok, meg meddig bírja ki stb.
2013. szept. 8. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne horkoljon!
2013. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyesmi elképzelésem. Ha valami nem megy, vagy az illető férfinak gondjai vannak, önbizalom terén, komplexusai, akkor megbeszéljük és megpróbálunk együtt javítani a dolgon. Persze ez csak, akkor megy, ha bízik bennem.
2013. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
H ki tudjon elégíteni!
2013. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincsenek ilyen elvárások, egyszerűen passzoljunk össze és tudjunk egymásra hangolódni, akkor nagy baj nem lehet.


Illetve ne legyen önző, figyeljen a másikra.

2013. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

- 10-60 perc, ahogy esik, úgy puffan, nincs kikötés.

- Ne önzőzzön, ne csak a saját orgazmusa legyen előtérbe helyezve, néha adjon is úgy, hogy akkor éppen nem kap (máskor meg csak ő kap).

- Figyeljen a másikra, ha pl a csaj nem szereti az anált, ne erőltesse, ha egy póz fáj, akkor ne arra próbáljon fókuszálni.

- Adjon feedbacket, hogyha valami jó, vagy ha épp valami rossz, ne várja, hogy gondolatolvasó módjára kitaláljam, hogy mit szeret és mit nem.

- Legyen higiéniája, együttlét előtt kézmosás, utána is a használt óvszert csomagolja be egy zsepibe, egyszóval ne igénytelenkedjen.


Ezek az alapelvárások, a méret meg nem érdekel, mert lehet van egy preferált méret, nekem pl az átlagos 13-15 centi bőven elég, de nem szempont.


A fent felsorolt elvárások oda-vissza működnek szerintem normál esetben.

2013. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Legyen nyitott mindenre, hagyjon engem is kibontakozni.

Méretbeli elvárásom nincs, higiéniai annál több.

30 perc az minimum.

2013. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudom leírni, hogy a barátom milyet, és nem is érném be kevesebbel.

Fontos, hogy:

-érzelmileg is átélje a szeretkezést, érezzem szex közben, hogy szeret

-ne legyen önző, én is legyek neki fontos

-beszélgessünk időnként a szexről, és legyen neki fontos, hogy milyennek érzem (pl. a múltkoriakban volt az, hogy mondtam neki, hogy egy kicsivel több előjátékra, kényeztetésre van szükségem, mert nagyon kívánjuk egymást, és gyorsan a lényegre tértünk, én is, de éreztem hogy valami azért hiányzik...:) ) És ez után jól esett, hogy tényleg előjátékozott, tehát fontos volt neki, hogy a kedvemben járjon.

-nagyon jól esik, ha kimutatja hogy mennyire tetszem neki és mennyire élvezi

-nagyon jó érzés, hogy az orgazmusomnak sokkal jobban örül mint a sajátjának, mindig szorosan magához ölel, miután elélvezek, ez érzelmileg sokat jelent nekem

-megerősít, hogy ő gyönyörűnek látja azt, amit én csúnyának tartok (punci), így le tudom vetkőzni a gátlásaimat

-13 cm a pénisze, tökéletes, imádom

-10-15 percnél tovább ritkán szeretkezünk, ő eddig bírja (azt mondja annyira izgalomban van és annyira izgatja amit csinálunk, hogy nem bírja tovább), én ezt bóknak veszem és szeretem ezt, utána természetesen kielégít engem másképp, ez nagyon lényeges, hogy az orgazmusa után ne köszönjön el hogy akkor ő alszik

-a tisztaságra figyeljen oda, abba az ágyba, amiben szeretkezünk, ne menjen bele koszos ruhában, vagy kutyaszőrös pulóverben


Szóval legyen korrekt és szeressen, ennél többet nem is kérhet az ember. :)


22/l

2013. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!