Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló 30-as férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 30-as férfiak, milyen igényeitek, elvárásaitok vannak a nőkkel szemben, ebben a korban? Melyik korosztály érdekel inkább, és mit vártok egy nőtől?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Off: ne erre én is kíváncsi vagyok :D

N/27

2013. szept. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És én is. :)
2013. szept. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek olyan nagy elvárásaim. Legyen okos, intelligens. Nyugodt természetű. Házias legyen, kiegyensúlyozott és viselkedjen nőiesen. Nézzen is ki úgy mint egy nő, ne pedig úgy, mint a ma divatos trendi cicababák. Érett személyiség legyen, ne pedig egy hisztis kis liba.

Legyen ápolt, lehessen rá számítani.

Egyszóval igazi okos nő legyen, ne pedig egy ostoba kislány.

Én 30-as férfiként mindenképpen 30 feletti nőt keresnék, semmi esetre sem fiatalabbat.

34/F

2013. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as, mindenféle nagyzás nélkül, ezek rám mind igazak :D

Rám a legtöbbször 31-35 évesek írnak.

2013. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És nektek, mi az elvárás a férfiakkal szemben? Nagyon érdekelne. 34/F
2013. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én 21 vagyok és csak a 30as korosztály udvarol...
2013. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szokásosokon kívül (olyanok, mint igényes, ápolt, életvidám...) nekem fontos, hogy legyen intelligens, és nyitott hozzám hasonlóan a "sznob programokra" is: pl. színház, komolyzene.

Természetesen, hogy jól érezzük magunkat egymással, tiszteljük, bátorítsuk a másikat.

Lehetőség szerint szeressen főzni, legalább néha.

Akarjon családot, saját gyerekeket.

Elméletileg a 25-30 éves korosztály lenne a nyerő. Olyan praktikus okból kifolyólag, hogy ők már kitanultak, és valószínűleg dolgoznak. Nem kell várakozni diplomára, meg munkakezdésre.

De gyakorlatilag ez a "réteg" még komolytalan. Nem tombolta még ki magát, fél az elköteleződés gondolatától is.

Aztán bele van sulykolódva a fejekbe, hogy szegénység van, válság, éhezés, és hasonlók. (Holott nincs is. Én legalábbis nagyon jól élek.)

"Majd később." Mégis mikor? 80 évesen akar legyerekezni?

30f

2013. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
érdekes, hogy 16 éves vagyok és ezek szerint inkább képes vagyok elköteleződni mint a huszas éveikben járó nők...
2013. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!