Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet 31 éves férfit...

Hogy lehet 31 éves férfit leszoktatni a pónikról?

Figyelt kérdés

Nagyon imádom a barátomat, de csk szerintem b*zis 31 évesen Én kicsi pónimat nézni és pónikat gyűjteni? Kb. egy éve szokott rá erre a marhaságra, próbáltam már vele erről beszélni, először finoman utaltam rá, hogy kicsit ezzel a hobbival már elkésett, aztán megpróbáltam a hiúságára hatni, mondtam, hogy mindenki b*zinak meg pedonak fogja gondolni. Erre azt mondja, hogy nem érdekli, más mit mond, neki ez így jó.

Mit lehet ezzel tenni? Nagyon szeretem őt, és nem akarok e miatt szakítani vele, de ez engem nagyon zavar. Tudom, hogy mindenkinek van hobbija, de miért pont ez? Van egy csomó más hobbija, ami tök fiús, szereti is őket, akkor miért nem száll le a pónikról, mikor nyilvánvalóan nem Ő a célcsoport?


25/L és 31/F



2014. jún. 1. 11:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Akkor ez valami hülye amerikai divathullám, ami már ide is elért?
2014. jún. 1. 15:30
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kicsi pónim Friendship is Magic nézőközönségének a gerincét 20-35 közötti férfiak alkotják, ugyanis a mese elérte az olyan rózsaszín, hogy már jó szintet. Erre a készítők kb. az első évad után rájöttek, és ennek megfelelően direkt férfiaknak készül elsősorban a sorozat. Innentől fogva viszont nem értem, hogy mi a ciki a dologban.
2014. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
26%
ADJ NEKI EGY PÓNIT. Mellékhatások: büdös ház
2014. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
a volt barátom is bróni volt és csak miatta én is elkzdtem nézni azt a mesét, pedig mi se vagyunk már kisgyerekek. szerintem nagyon aranyos mese..bár a magyar szinkronja borzalmas :s
2014. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Héj! Ha igazi barátja vagy akkor elfogadod, ha nem tetszik keress egy olyan barátot aki megflel neked!
2014. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!