Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyi értelme van annak,...

Mennyi értelme van annak, amit holnap tervezek csinálni?

Figyelt kérdés

Egy magányos 18/F vagyok, akit nem nagyon fogadnak el valamiért az emberek.

A tervem, hogy mivel már 4 napja itthon ülök és elég rossz ez így, és holnap nekem nincs iskola érettségi szünetem lesz, bemegyek a városba, ott sétálgatok kicsit, üldögélek a tóparton egy padon, mobilon Wifizek meg ilyenek, és boltban vásárolok.

Szerintetek ennek van így értelme tök egyedül?


2014. máj. 4. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Ha ehhez van kedved.
2014. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Van persze, nekem sincs senkim akitől megkérdezzem eljön-e velem bizonyos helyekre.

21F

2014. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Én ezt elég gyakran szoktam csinálni, főleg ha jó idő van :) Szóval miért ne lenne?
2014. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is elég magányos vagyok. Egyetlen személy van akit a barátomnak nevezhetek, de vele csak ritkán tudok személyesen találkozni, új barátokat meg nagyon nehezen szerzek.


Hétvégi programom szokott lenni, hogy laptopot be a táskába, átmenni a Margit-szigetre, vagy felmenni a Budai-várra és ott keresni valami csendes helyet aztán szépen nekiállok internetezni. :D


19/F

2014. máj. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Ha ehhez van kedved. Teljesen normális dolog, én is szeretek néha csak úgy mászkálni. Bár sajnos már nagyon rég nem volt időm rá. :(
2014. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem az érettségi helyett csinálod, akkor van. Legalább kimozdulsz.
2014. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van értelme, de én a helyedben valamilyen hobbi után néznék. Mindegy hogy mi. Kapj elő egy hangszert, esetleg szerelj dolgokat, varj vagy járj el sportolni. Vagy akármi amihez van kedved. Hidd el, sokkal jobban fogod tölteni az időt, és bármi ilyet csinálsz jó érzés este úgy lefeküdni hogy "ma is előrébb jutottam" :)
2014. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Teljesen igaz, és még jobb arra ébredni, hogy van projekt, sőt, folytassuk má!
2014. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is egy csomószor csinálom ezt, amikor semmi kedvem otthon ülni. Elég nyomasztó, de még mindig jobb, mint a négy fal között.
2014. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van értelme,hiszen biztos hogy jót tesz majd a friss levegő, és egy kis érdeklődő internetezés.


Sajnos én már nehezen mozdulok ki mióta több alkalommal kinéztek a parkból a boldog családok vagy barát csoportok,így hát azóta sem tértem vissza.


Mindenképpen ajánlom a fent leírt programot,érezd jól magad :)

2014. máj. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!