Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak Szegeden tehetségtelen,...

Vannak Szegeden tehetségtelen, lusta, álmodozó emberek?

Figyelt kérdés
Tehetségtelen, lusta és álmodozó vagyok, szívesen felvenném a kapcsolatot hasonló emberekkel. Lelki fröccs nem érdekel, olyanokat keresek, akik egy húron pendülnek velem. Ha úgy érzed, a fent felsoroltak vonatkoznak rád, légyszi, írj! 35F
2014. máj. 14. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy igazán jó ötlet. Keress még egy akkora balféket mint Te vagy, ez nyilván előrébb visz majd.


Már látlak is titeket, ahogy a tehetségetekről beszélgettek hanyatt fekve a kanapén, és azon sírtok, hogy nincs lehetőségetek.


Nagyon szomorú lennék, ha a felsoroltak vonatkoznának rám, és tudom a lelki fröccs se érdekel, ezért már csak egy gondolat.


Keress egy tehetséges, szorgalmas, céltudatos, a világot reálisan nem rózsaszín szemüvegen át látó embert. Pont az ellentétedet, így megtalálhatod a középutat ami előre visz. Te visszaveszel belőle kicsit, ő motivál téged kicsit, és máris mentetek valamire.

2014. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja bocs, én feltételeztem több jót rólad. A tehetségtelent tehetségesnek olvastam. Akkor előző bejegyzés törölve.


Akkor hajrá. Egy szektát javasolnék.

2014. máj. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy sok eredeti gondolat megfordulna abban a szűk, primitív, eredetiséget nélkülöző agyacskádban, mindenesetre látom, komoly olvasási és szövegértelmezési gondokkal küzdesz. Próbáld, még egyszer végigolvasni és megérteni, amit írtam, ha nem megy elsőre, sebaj, másodjára, vagy harmadjára biztos sikerülni fog.

Erről az alacsony szellemi színvonalról nincsen tapasztalatom, de talán segíteni fog, ha elengeded a nemiszervedet olvasás közben.

2014. máj. 14. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!