Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kihasznált egy fiú, bosszut...

Kihasznált egy fiú, bosszut tervezek. Tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés
Tudom butaság, de én ettol megnyugszom. Meg aztán nem férfihez mélto modon viselkedett. Nem jártunk, de kialakuloban volt...adjatok pár ütős tippet legyszi

2014. máj. 14. 22:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm hany eves az "aldozat"?
2014. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Jótanács: akármilyen jó is a bosszúd, te fogod jobban megszívni, szóval inkább ne túráztasd magad.
2014. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Én is inkább megpróbállak jobb belátásra bírni.Nem érdemes ezzel foglalkoznod, addig is azon fog járni az eszed, hogy mit művelt.A végén még mindig neked lesz sokkal rosszabb érzés.

Hagyd a fenébe, aztán ha az alkalom adja magát, akkor úgyis megtalálod a módot, hogy keresztebe tegyél neki valahogyan.

2014. máj. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
21 éves. Igen tudom, én ezzel tisztában vagyok
2014. máj. 14. 23:17
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

„Aki a bosszú mellett dönt, két sírt ásson!” -tartja a mondás.


A legnagyobb bosszú, ha ráhagyod és találsz egy kedves, helyes fiút, akinek a mindene vagy.


Nem hiszel a karmában? Engedd a karmának, hogy tegye a dolgát, te ne avatkozz bele, mert a te karmád is rossz lesz. = ne legyél rossz ember, mert ő az volt. Csak igazolnád, hogy megérdemelted, hogy megalázzon, ha lesüllyedsz a szintjére.


Gondolom, te is max 21 vagy, szóval nincs elég élettapasztalatod ahhoz, hogy megértsd, amit tanácsolunk neked. Ez nem is baj, bele kell bukni a dolgokba ahhoz, hogy 10 év múlva másként láss mindent.


Mindig meg akartam bosszulni fiatalon az ilyeneket, de minden ilyen patkánynak azóta csak röhögök az életén, hogy milyen szörnyű életet mért rájuk a Sors. A földön fekvőbe pedig örülök, hogy nem rúgtam bele még egyet én is.


Az erkölcsi győzelem a tiéd, mert jól választasz, ha túllépsz és lezárod magadban, később megbocsátasz magadban neki. És azért is, mert ő tette ezt vele, és te makulátlan vagy vele szemben.

2014. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
aha...szóval a 20-as éveid elején, ilyen elkorcsult, bosszúvágyó gagyi alak vagy...sajnállak
2014. máj. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%

utolsó, neked mitől van 83 százalékod?

Hogy sértegeted a kérdezőket?


Igenis van olyan, hogy valaki szemét módon kihasznál valakit, velem is sokszor volt, hogy gondoltam nem érdekes, majd elmúlik...

Hát nem, a mai napig ha eszembe jut, ideges leszek.

Amúgy nem lány vagyok...

2014. máj. 15. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Fish1 ***** válasza:
66%

Bosszúval nem mész semmire, mert ezzel csak magadat minősíted. Minek akarsz lesüllyedni ilyen szintre?

A kihasználással kapcsolatban: ehhez 2 ember kell. Egy, aki kihasznál, és még egy, aki hagyja magát. Előfordul, hogy te most saját magadra haragszol, amiért naiv voltál és hagytad magad kihasználni. Mit gondolsz?

2014. máj. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
A Pokoli lány (Dzsigoku Sódzso (地獄少女; Hepburn-átírással: Jigoku Shōjo?), Hell Girl , vagy Jigoku Shoujo: Girl From Hell) egy animesorozat és mangasorozat. A történet egy különleges weblap körül bonyolódik, melynek neve Pokoli Kapcsolat és éjfélkor nyílik meg csak azok számára, akik valamiképp bosszút akarnak állni valakin, aki gyötri őket. Ha ekkor elküldik a célszemély nevét, megjelenik a Pokoli lány, aki beteljesíti a bosszút, de ezért a kérést küldő is szintén nagy árat fizet, halála után a pokolra jut.
2014. máj. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

regisztrálj a nevével és telefonszámával egy meleg-randi oldalra :)

aztán a rosszlanyok.hu oldalon is de lányként és a sok kanos barom majd hívogatja folyton :D

2014. máj. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!