Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit várjak egy ilyen lánytól?

Mit várjak egy ilyen lánytól?

Figyelt kérdés

Sziasztok

15 éves fiú vagyok,elsős gimnazista. Az osztályunkban van egy gyönyörű lány,ráadásul jó fej,aranyos kedves mindenkivel.Már most a fél osztály bele van zúgva..

De viszont elég "érdekes" múltja van

14 évesen megerőszakolták,rossz társaságba keveredett,drogozott..De nem szokott rá,és már rendesen tanul

Szerintetek mit lehet várni egy ilyen lánytól?


2013. okt. 11. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Bajt. Ismerek ilyesmi lányt, imádnivaló, jófej, minden fiú elolvad érte, de kismillió rejtett problémája van... Ne értsd félre, van értelme megpróbálni, de lehet maradandó lelki dolgai vannak a fenti dolgok miatt... Ki tudja.:(
2013. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tudom:( Ettől félek


Ismerem régebbről is,onnan tudom ezeket a dolgokat

Depressziós volt,vagdosta magát,többször próbált öngyilkos lenni


Szerintetek van rá esély hogy megváltozott? Vagy hogy fel tudja dolgozni a dolgokat?

2013. okt. 11. 21:07
 3/12 A kérdező kommentje:

Sokszor volt mélyponton,a családja is széthullott...Az apjáról már ne is beszéljünk


De most anyukájával meg annak az élettársával lakik,és külsőleg rendebe jött az élete

2013. okt. 11. 21:11
 4/12 anonim válasza:
100%
Az attol fugg, mit akarsz ettol a lanytol. Biztosan rendbejonne, ha lenne nehany megbizhato baratja.
2013. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon tetszik ez a lány..és szeretnék neki segíteni hogy rendbe jöjjön lelkileg


Múltkor azért szakítottak a barátjával mert a pasi bedrogozva megverte..Gondolhatjátok

Elég kis városban élünk,szóval itt gyorsan terjednek a hírek

2013. okt. 11. 21:18
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg, mindenki megváltozhat...!!! Jó esély van rá.

Mondjuk engem nem eröszakoltak meg, de átéltem egy s mást, ami nem a legszebb emlékeim közt szerepel. Enyhén szólva. A vagdosást szintén ismerem, évekig csináltam. Öngyilkossági kísérleteim is voltak.

És voilá, teljesen helyre jöttem, a sebeimet leszámítva senki meg nem mondaná rólam, hogy mi volt velem. Az ember változik, és aki egyszer átélt valami rosszat, az próbál pozitív irányba. Segíts neki. :)

14/L

2013. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat: amíg megmenteni akarod a társad és nem egyéniségként tiszteled a függetlenségét és önállóságát, addig nem működik. Megmentésből, sajnálatból kialakuló kapcsolat életképtelen!
2013. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Szerintem, ha érett vagy a feladatra, akkor összejöhetsz vele, ha hajlandó vagy vele foglalkozni! Ha lennél a támasza, és ténylegesen odaadó, és türelmes srác vagy! (Így elég jó kapcsolatotok is lehet!)


Nem utolsó sorban talán nem egy lelki roncs a lány.:)

2013. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 FIVESTAR ***** válasza:

Szia :)

Ajánlom h jöjjetek össze...de ne csak kihasználd, hanem szeresd is. Ha ő is szeret téged akkor tökéletes eggyensúlyban élhettek együtt...=) csak óvatosabban mint más nőkkel...addig amíg veled van, legalább nem gondol ezekre, és vigyázz rá

SOk sikert!! :) =( saját tapasztalat, a történet ugyanez..majdnem..:D és 3 éve vele vagyk) hajrá :)

2013. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd el, hogy ami volt az volt de megváltozott. Én is voltam rossz társaságban, csináltam olyan dolgokat amit így utólag megbnántam, de a múltunkkal már nem tudunk semmit csinálni, nem lehet megváltoztatni. Szerintem az tartsd szem előtt amilyen most és ne azt, hogy milyen lehet majd.
2013. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!