Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akkora elvárások ezek egy...

Akkora elvárások ezek egy lánytól?

Figyelt kérdés
Nem tudom velem van-e a baj, de szinte alig találok ilyen lányt. Nekem inkább a belső a lényeg. Legyen kedves, aranyos, lehessen vele beszélgetni (mármint ne csak én vigyem a beszélgetést), lehessen vele viccelődni (az sem baj, ha kicsit beteg a humora), de komoly témákról is lehessen beszélgetni. Ne legyen buta mint a föld. Mármint nem kell nekem egy lexikon de azért egy alap tudása legyen. És kb. ennyi. Előny ha nem dohányzik és szereti a rockot :D Ha ezek mind megvannak, akkor a külső nem annyira fontos. Ott is inkább az arca legyen szép. Ezek annyira nagy elvárások lennének?
2014. jún. 2. 22:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
4-es válasza mellé én is írnék valamit. Gépészeti iskolába járok, ez egy kemény fiú iskola. Olyan 20-30 lány van összesen. Kb. a 100%-kuk nem szűz, de mind ilyen hetente váltogatós is ráadásul. Mert ugye van miből válogatni.
2014. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Igen, ez erősen iskolafüggő. Én egy kicsit erősebb gimnáziumba járok és az osztályomból (17-18 évesek) max. 2 lányról tudom elképzelni, hogy már nem szűz, de azokról is csak azért, mert tudom, hogy már 1-2 éve együtt vannak a pasijukkal. És mielőtt valaki ezzel jönne, nem, nem azért van ez, mert rondák lennének/lennénk, egyszerűen csak normálisak vagyunk.
2014. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen írnám, hogy én pont ilyen vagyok, de sajnos csak 80-85%-ban igaz rám a leírásod.

Ezek nem nagy elvárások, sőt! Viszont szerintem azért nem találsz ilyen lányt, mert tényleg nem nagyon fordulnak meg bulikban. (Legalább is ha magamból indulok ki) Már csak azért sem, mert nem hiszem, hogy Tiestot szívesen hallgatna egész este mikor mondjuk a kedvenc együttese a SOAD.

Azért szeretném megemlíteni, hogy tök jó, hogy neked nem csak a külső dominál a párválasztásnál.

2014. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Amúgy az a cink hogy nem járok diszkóba. Egyrészt azért mert nem vonz a dolog meg inkább rockot hallgatok. Pl ugye nagy kedvenc az említett SOAD :D Azt sem tudom hol kéne keresni, mert ugye diszkó kilőve, még talán ilyen beülős helyek, de ott sem gyakori, inkább haverok vannak, kevés a lány. Szóval tényleg nem tudom.
2014. jún. 4. 22:56
 15/20 anonim ***** válasza:

Vannak azért olyan helyek is, ahol kifejezetten csak rockot játszanak, bár nem biztos, hogy az ottani lányok a többi feltételednek is megfelelnek.

Hány éves vagy amúgy? Úgy kicsit könnyebb lenne tanácsot adni, ha tudjuk, mik a lehetőségeid.

2014. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem "cink", hogy nem jársz ilyen helyekre. Az, hogy ez a zenekar a kedvenced, azt meg tudom érteni :)

Viszont tényleg nagy segítség lenne tanácsadás szempontjából ha elárulnád a korod.

2014. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
18 leszek pár nap múlva. Van egy rock kocsma, ahova járok, ott elég kevés a lány, inkább haverokkal szoktunk lemenni. Máshova nem nagyon járok el az a baj. Hétköznap sehova, hétvégente meg oda.
2014. jún. 4. 23:13
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha tovább mész tanulni, akkor simán elképzelhető, hogy az új suliban találsz ilyen lányt. Mindenesetre ha van rá lehetőséged, akkor próbálj meg más helyeken is megfordulni.
2014. jún. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nyáron mindenképp tervezek.

Köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 4. 23:27
 20/20 anonim ***** válasza:

ha csak te viszed a beszélgetést és a csaj nem kérdez vissza,nem mesél ő is az nem személyiségtípus hiba,hanem alacsony érdeklődési szint irányodban a részéről.

amiket meg felvázolsz az már előrehaladottabb ismeretségben teljesen alap az összes lánnyal.

az,hogy te meg akarod kerülni az ismerkedős,bizalom építős részt,alapjaiban elhibázott gondolatmenet.

2014. jún. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!