Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak miért képesek...

A férfiak miért képesek sokkal könnyebben megnyugtatni?

Figyelt kérdés

Ezt más kiskoromban is így volt. Ha nagyon izgultam valami miatt, vagy féltem, akkor mindig aput kérdeztem, meg hogy 'ugye minden jó lesz?'. Ezt anyu hiába mondta el, az nem jelentett túl sokat, ha apu mondta, akkor viszont mindig megnyugodtam. Pedig mindkét szülőmet szerettem, szóval nem gondolom, hogy ezen múlt volna..


Most is így vagyok vele. Hiába próbálja a legjobb barátnőm elmondani, hogy tuti, hogy nem lesz probléma, ha egy haverom mondja, akkor sokkal jobban elhiszem, hiába áll a barátnőm közelebb hozzám. Nem az, hogy neki nem hiszek, egyszerűen a haveromtól valahogy megnyugtatóbb..

Vagy például volt, hogy nagyon rosszul voltam, zokogtam, mert nagyon fájt minden mozdulat, de ugye azzal csak többet ártottam, és habár egyik embert se szeretem jobban a másiknál, míg a nő hiába próbálkozott, addig a férfi elég hamar megnyugtatott, és ott volt velem egy darabig, és sokkal könnyebben jobban lettem (persze nem teljesen).

Volt, hogy elég szörnyű dolog történt, sírtam, és a férfinak sokkal jobban elhittem, hogy minden rendbe fog jönni. Valahogy hitelesebb volt..


Szerintetek ez miért van? Egyáltalán normális ez? Komolyan érdekel, szóval ne olyanokat, hogy mert a a 'férfiak jobbak és kész'.

17/L



2014. jún. 3. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

bocsi nem olvastam végig, csak a kérdést

szóval, szerintem sokat jelet a hang is, mármint, hogy a férfiaknak mélyebb, "basszusos" hangjuk van, és ez alapvetően nyugtatóbb, mint egy magasabb,vékonyabb hang

2014. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én fiú vagyok, mégis fellépés előtt apukám nyugtat meg, vagyis, csak biztat...


16/F

2014. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!