Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miket lehet csinálni éjszaka?

Miket lehet csinálni éjszaka?

Figyelt kérdés
Egész éjszaka egyedül leszek, nincs kivel lennem, és unatkozok. Mit tehetek ellene? -könyv, pc, meg sulis+kockás dolgok kizárva

2014. jún. 4. 15:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Én horrorfilmeket szoktam nézni, amikor unatkozok este. Sötétben. Egyedül. Az már más kérdés, hogy utána nem is nagyon alszom 4-5 óránál többet, de nekem megéri, mert szeretem a horrorfilmeket :D

16/L

2014. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Ja és ajánlom az Emily Rose üdvösségéért c. fimlet, valamint a Démonok közöttet is :3
2014. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván megártana, ha esetleg olvasnál...

Én rajzolni szoktam, esetlen csinálok kaját. Kreatív dogokat. Nem csak diszkóban segget rázni lehet ám éjjel.

2014. jún. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Vágj két szemnyílást a lepedődre, húzd a fejedre, kenj be egy jó hosszú(olyan 30 cm) konyhakést ketchup-pal, és rohangálj a környéke sikítozva.


Menj le az éjjel-nappaliba, vegyél vagy 100 tekercs WC-papírt és tekerd be egy általad utál illető házát.


Vagy ahogy mondták: olvass, aludj.

2014. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%
Az éjszakát a legjobban nappal lehet előkészíteni. Sportolni, bringáZni, sétálni, kertészkedni kell, azaz fizikálisan elfáradni. Ha ez sikerül, jól fogsz aludni. Persze csak akkor ha nem vagy beteg. Ha beteg Vagy, akkor doki.
2014. jún. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!