Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na és akkor most mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na és akkor most mit csináljak? Férfiak segítségét kérném, ilyenkor vajon mire gondoltok? Mire gondolhat vajon?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég bekerültem egy sportcsapatba, ahova szerződtem és most versenyekre készülünk fel. Az egyik csapattársam férfi és hát mivel én új vagyok, eddig csak egyszer találkoztunk, amikor megbeszélés volt. Nos az történt, hogy utána egyértelműen mindenkivel bejelöltük egymást a közösségi oldalon. Majd ott rámírt az illető és hát kb. 5-6 napja eléggé "heves" flörtölésbe kezdtünk bele. Már a szexről is beszélgettünk, stb.stb. Aztán pár napja mint akit lelőttek, nem ír sokat, nem keres. Nekem közben megtetszett ez az illető. Vajon mit csináljak most?


Ő egy másik csapatban is játszik és most volt egy nem annyira sikeres játéka, ami miatt ne volt törve. Én viszont úgy dondolom, hogy ez nem ok arra, hogy ne keressen, nem?


Amúgy a cs.társai azt mondják róla, hogy béna meg hogy nincs nője (persze pár emberrel ő nincs jóba a csapaton belül egyéb okok miatt) szóval lehet hogy ők csak elfogultan szidják nekem.


Mit csináljak? Vajon van esélyem nála? Nekem tényleg tetszik.



2012. szept. 17. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Még nem is történt semmi köztetek, de te már kb. a 20. randinál tartassz...Miért nem bírod megvárni, hogy jelentkezzen? Ha egy pasinak kell egy nő, akkor megtesz érte mindent, ha nem kell a nő, akkor meg lesz.rja és nem foglalkozik vele! Csak ti nők bonyolítjátok, taktikázzátok túl ezt az egészen egyszerű dolgot!
2012. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne esélye nála?Általában mindig a nők döntenek,és inkább az lenne a reális kérdés,hogy neki van-e esélye nálad?
2012. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!