Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ha az egyik...

Szerintetek ha az egyik barátom rá ír arra a fiúra akibe szerelmes vagyok és azt mondja neki hogy nem tudod mi van a lánnyal mert már napok óta nincsen fent facebook-on és félek hogy megint valami baja esett?! A fiú mit gondolhat ilyenkor?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne játszmázzatok. Mondat vége pont.
2013. okt. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az első gondolata az lenne, hogy fogalma sincs. A másik, hogy talán a barátodnak jössz be, ezért kérdezte meg. Teljesen felesleges ilyen nyakatekert indokokkal kideríteni bármit is. Inkább te próbálj meg kapcsolatba lépni a kiszemelttel, annak több értelme van.
2013. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Sinead ***** válasza:
Ha érdekled és hatásos az a kamu szarság amit előad az egyik barátod, keresne. Ha nem érdekled és/vagy rosszul adja elő a mesét, nem törődne vele.
2013. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2013. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
dehogyha én iss be jövök a fiúnak akkor nem kérdezné meg a barátomtól hogy mien baj történt a csajjal? vagy ha egy kicsit iss tetszek neki akkor nem agódna értem!?
2013. okt. 26. 18:26
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha fél normális esetben megkeresni téged és elhívni valahová, akkor ezután az indok után is félni fog. Nem így kell felkelteni az érdeklődését.
2013. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mitől fog félni?
2013. okt. 26. 18:37
 8/14 anonim ***** válasza:
Semmitől. Ha jelen esetben nincs elég bátorsága ahhoz, hogy elhívjon téged egy randira, vagy felkeressen, akkor később sem fog egy kamuindok mellett.
2013. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

aha értem! :)

köszi a tanácsot! :)

2013. okt. 26. 18:59
 10/14 A kérdező kommentje:
de egy valamit mégsem értek ha facebook-ra fel teszek egy képet magaról akkor a srác le meggy talán mégis szeret vagy tetszek neki? csak az a baj hogy 4 év an köztünk.
2013. okt. 26. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!