Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon élhetek még így hihetek...

Apollo sama kérdése:

Vajon élhetek még így hihetek még valamiben van e értelme még küzdeni?

Figyelt kérdés
Már hosszú ideje csak magamér élek csak látszat barátaim vannak nincsenek se áálmaim se terveim mindenkivel elutasító bunkó és hideg vagyok a jelszavam múlt hazugság a jelen szenvedés a jövő csak illúzió

2014. jún. 5. 02:01
 1/6 anonim válasza:
Persze, hogy van! mindenkinek vannak rossz időszakai, tarts ki. Próbálj meg célokat kitűzni magad elé és nyitott maradni. Ismerkedj új emberekkel, esetleg próbáld meg a régi barátaiddal elmélyíteni a kapcsolatod. Ha nem adod fel jóra fordulnak a dolgok :)
2014. jún. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivan akkor ha vágyom is a sötétséget meg nem is?
2014. jún. 5. 02:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Kamaszkor...elmúlik,hidd el:)
2014. jún. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
magamér...itt van, megjött Bagaméri, ki a fagylaltját maga méri :D
2014. jún. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenkivel elutasító, bunkó és hideg vagy, akkor nem tudom, mire számítasz? Ha azért küzdesz, hogy ne legyél ilyen, annak van értelme és előbb-utóbb eredménye is lesz.
2014. jún. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1 felnőtt vagyok 2 nem mások elismerésére vágyom . Csak az életem értelmét keresem
2014. jún. 5. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!