Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ikertesók! Ti jól kijöttök...

Ikertesók! Ti jól kijöttök egymással?

Figyelt kérdés
Nekem van egy ikertesóm, lányok vagyunk, nem igazán jövünk ki, bár mások is vagyunk.

2014. jún. 5. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is akad egy, 24/F-ek vagyunk. Az első 16 év borús volt, rivalizáltunk és sokat ellenségeskedtünk.. de utána felnőttünk és több szükségünk lett egymásra mint előtte, így mára cimbikként is jól meg vagyunk, sok szabadidőt töltünk együtt :) Mi is teljesen különbözünk kívül-belül.. talán ez kell is a jó viszonyhoz. Mindenesetre idővel változhatnak ezek a dolgok, és ha te szívesen lennél jóban vele, akkor valószínűleg ő is veled - hiszen héj, ő az ikred :D Már csak tenni kell érte :)
2014. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mindig egy suliba jártunk, ez nem igazán tett jót nekem...
2014. jún. 5. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Jap, a suli potenciális konfliktusforrás :/ Mi is egy suliba járunk még a mai napig is :) Bár fősulin már nyilván nincsenek azok a tipikus dominancia-fitoktatások, mint korábban szakközépben.. Különbözött a baráti társaság is, akarva-akaratlanul értek az ellentétek, ellen érdekek, így megy ez :/ De ezeken túllépve ott van az a mély kötelék, mégha éppenséggel nem is volt állandóan kimutatva. Szerintem nálatok is. Hány évesek vagytok?
2014. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy nem lehet kijönni egy ikertesóval?
2014. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

18 :)

Nemtudom...miatta nem tudtam mások előtt megnyílni, és így sosem tudtam meg milyen vagyok egyedül, nélküle.

De most majd ha továbbtanulok, akkor erre lesz lehetőségem, legalább megtudom milyen vagyok :D

2014. jún. 5. 19:40
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem ismersz minket.
2014. jún. 5. 19:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán túl sokat törődsz azzal, mit gondolnak rólad mások - legfőképpen ő. Felejtsd el, 18 év után pontosan tudja, hogy milyen vagy, nem azon fog múlni a rólad alkotott képe, hogy hogyan viselkedsz a társaiddal előtte. Bevallom, erre nekem is idő kellett, hogy rájöjjek. Az, hogy nehezen nyílsz meg mellette másokkal szemben, az azt is jelenti, hogy ővele sem vagy teljesen nyitott. Ez pedig indokolatlan, mert nála jobban nem sokan ismerhetnek téged. Ne akarjál megfelelni se neki, se másnak, egyszerűen csak élj és sodródj! A megnyílás kicsit ott kezdődik, hogy: letojok mindent! :) ..persze bizonyos határokon belül :P Ha mosolygós laza vagy, vele is sokkal jobban el tudod engedni magad, pozitív benyomásokat szerezhettek egymásról és eljön a pont, amikor már elválaszthatatlanok vagytok és szívesebben punnyadtok otthon együtt egy film előtt, mint lófráltok a barinőkkel a plázában :D
2014. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

azzal tényleg sokat törődöm hogy mások mit gondolnak, de azt hogy a tesóm mit gondol, az annyira nem számít nekem.

pedig érdekes módon nála sokkal jobban ismert egy lány, lenyűgözött mennyire a lelkembe látott, ez lehet azért van mert neki jobban megnyíltam, de jobban is érdekeltem :)

igazából egész idáig szinte mindig együtt voltunk, kell már a változatosság, és muszáj nyitottabbnak lennem.


Értelek utolsó, köszi mindent! :))

2014. jún. 5. 20:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Hm.. eddig sose fogalmazódott még meg bennem, hogy mégis milyen ikernek lenni.. nem is esett rosszul! :D
2014. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!