Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan nő vagy férfi,...

Van itt olyan nő vagy férfi, aki utálja a babákat?

Figyelt kérdés

2014. jún. 6. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
..mert ha van,akkor az le lesz pontozva.....
2014. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem utálom, de nem is szeretem különösebben őket, hacsak azért nem, amiért minden Élőlényt és Életet szeretek. Nem vagyok anyatípus, de ezt tudom jól. Na és? Az egyikünk ilyen, a másikunk meg amolyan.
2014. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem csak kifejezettem a babákat. A gyerekeket utálom. 20/L
2014. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Babafüggő. Egy barátomnak olyan kis tökös legénye van, akivel tök jól ellehet lenni. Nem sír minden szir-szarért, ha éhes, vagy több figyelmet akar, hisztizik egy kicsit, aztán ha megkapta amit akart abbahagyja, nem durcizik, gondolja meg magát. Ellehet vele játszani, ha röhög az apja, ő is mosolyog, összeségében már most "jó arc" a gyerek. Alig várom hogy megtanuljon beszélni! :D


Viszont a legtöbb baba éjjel-nappal picsog, ha kaját adsz neki, az a baj, ha babusgatod, az a baj, ha tisztába akarod rakni, az a baj. Sorolhatnám még, de hosszabb lenne mint a Belga szám. A lényeg, hogy törheted a fejed azon mi a baj, aztán a 20 percen belül 3. kaja-pelus-játék rutin után kiderül, hogy mégiscsak éhes volt. A falramászok ettől.

2014. jún. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kedves 4. Szerinted Te különb voltál? Lehet h Te nem is sírtál, meg az is lehet h minta gyerek voltál és senkinek nem mentél az agyára. Lehet h tőled is a falra másztak. Remélem az ilyen baba, gyerek gyűlölőknek sosem lesz gyereke.
2014. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös.


Nem voltam mintagyerek, bár állítólag "nyugodt" voltam, ebben igazad van. Viszont ettől függetlenül jogom van felnőttként saját véleményt alkotni a babák viselkedésével kapcsolatban. Mivel már nem szarok pelenkába, nem sírok kajáért, és eltudom dönteni mit akarok, úgy érzem nem rám nem igazak a babák rossz szokásaival kapcsolatos dolgok.


Mellesleg senki se kíváncsi itt az okoskodásodra. A kérdés egyértelműen a babákat nem szívlelő válaszolókhoz szólt.

A válaszod annyit ér, mint egy feminista gyűlésen a nemierőszak mellett felszólaló férfi megnyílvánulása.


Megnyugtatlak, a saját gyermekemet, ha eljön az idő, tiszta szívből és feltétlenül fogom szeretni, akkor is, ha az agyamra megy. A jó kívánságodat azért köszönöm szépen, én is hasonlókat remélek számodra. Isten ments attól, hogy szaporodj, és a gyereked a saját, alacsony intelligenciáddal, szűklátókörűségeddel neveld.


Remélem az utcán talált, használt kotonokat otthon babusgatod, álszentség lenne ott hagyni a földön, hiszen egyszer te is g*ci voltál. A kommented alapján még most is az vagy.


További jó okoskodást, nethuszárkodást!

2014. jún. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Úgy látom sikerült beletaposnom a kis lelkivilágodba. Egyébként nem gondolom hogy alacsony intelligenciával rendelkeznék és szűk lenne a látóköröm, csak azért mert nekem meg ez a véleményem ebben a témában, ezekről az emberekről. Ha nem bírod a kritikát az a Te bajod. Azt gondolom h aki nem igazán szereti sőt utálja a gyerekeket nem nagyon válhat minta szülővé. Szerencsére már "szaporodtam" ahogyan ezt Te hívod és a gyerekem hál istennek nem örökölte az "alacsony intelligenciámat",sőt sokan kis tudósnak hívják. Na de mindegy is.

Egyébként meg a helyzet definisztikai konzekvenciája olyannyira korriginált h nem fér össze a morális egzisztenciával. Erről ennyit.

2014. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!