Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, Férfiak! Titeket mennyir...

Fiúk, Férfiak! Titeket mennyire idegesít az, ha a párotok lehajtva hagyja a wc ülőkét?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 08:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Amúgy már megint ez a kérdés?...
2014. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk az az alap, hogy teljesen le van csukva.

Most úgy őszintén, mennyiből áll felhajtani?

Megfogom, felhajtom egyszerre mind a kettőt, azt ha végeztem visszacsukom.

Nem is higiénikus, ha állandóan fel van nyitva. Nem véletlenül találták ki rá a fedőt.

20/F

2014. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Na a 10-es mondta jól. A nők képtelenek lehajtani maguk utána fedelet, de elvárják, hogy mi meg felhajtsuk, és utána meg lehajtsuk. És különben is, honnan a fenéből tudják, hogy állva hugyozok, vagy leülök én is?
2014. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
65%
Beleesik a kagylóba??? Erről a South Park jut eszembe... amikor a kissrác nem hajtja le maga után az ülőkét, és az anyja beleesik a vécébe, beleszorul és MEGHAL. Aztán 1 részen keresztül vitatkoznak a nők a férfiakkal, végül beperelik a wc feltalálójának szellemét. Na, kb. ennyire komoly ez a dolog, de ahhoz nagyon balf**nak kell lenni, hogy valaki BELEESSEN a klotyóba. :D
2014. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%

"Nagyon kellemetlen tud lenni, ha a nő éppen siet, vagy este/reggel van és félálomba botorkál ki, hogy beleesik a kagylóba."


Ha egy nő ennyire h ü l y e, hogy beleesik a WC-be,

akkor már az is szép teljesítmény tőle, ha nem az ágyába s z @ r i k !!!


Az ilyen nőtől, senki sem vár el a "komoly agymunkát", hogy lehajtsa maga előtt...

2014. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 macintosh válasza:
Egyszerűen ülve kell pisűlni és akkor nincs gond. Nálunk ezt "egyszerűen" megoldotta a feleságem: ha állva pisálok takaríthatom én a WC-t! :) Egyébiránt én is utálom amikor a lábamat verdesi a WC-ből kicsapó pisa és ez persze fröcsög a csempére is meg mindenhová. Elég undorító, sokkal higénikusabb ülve pisilni. Biztos sokaknak ez férfias, soviniszta dolognak számít, de ki látja most őszíntén? Ha mélyöblításű a WC, akkor nem annyira gáz az állva pisálás, de lapos öblítésűn fröcsög mindenfelé. Ha a férfiaknak, annyira férfiak amennyire szeretnek állva hugyozni, biztos van ahhoz is férfiasságuk, hogy a hugykövet mossák a csembéről! :) 45F
2014. jún. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Toga Aty ***** válasza:

Én is ülve pisálok és állva kakálok :)

A viccet félre téve pont úgy vagyok mint az előttem szóló.

Rájöttem hogy ez a korral jár :)

47/F

2014. jún. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
macintosh megírta a tutit. Na ezért jó a csobbanós budi.
2014. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Szerintem normális és higiénikus dolog, hogy alap helyzetben le van hajtva az ülőke és a tető.Használatkor felhajtom a tetőt és az ülőkét, majd ha végeztem megint vissza. Ennyi!:)
2014. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Nem fogjátok elhinni, de már feltaláltak erre is egy remeket! Van olyan vécéülőke szett - de tényleg, kipróbáltam -, amely egy könnyed pályára állításra magától (!) lehajtódik. Az ülőke rész, meg a fedél is. Tehát lányaim, semmi ideg, ilyet kell venni. :)

Szerény véleményem szerint egyébként, ha férfiember van a házban, a vécéülőke le- és felhajtása a legkevesebb gond, ami érheti az emberlányát, vannak ennél neccesebb gondok/bajok.

2014. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!