Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért ilyen igénytel...

Sok ember miért ilyen igénytelen saját magára nézve?

Figyelt kérdés

Sok embert látok az utcán, valamint a munkám folyamán (recepciós) is látok sokat. És egyszerűen néha elképedek.

Tudom, semmi közöm hozzá, stb stb....engem csak érdekel, hogy valaki miért ilyen igénytelen.

Amiket eddig tapasztaltam:


- szandál (ez még nem gond), de a lehető legkoszosabb és ápolatlanabb körmökkel, lábfejjel

- kicsi póló, amiből a fél hasa kilátszik (főleg kövéreknél, de NINCS GONDOM a kövérekkel)

- ápolatlan, aranysárga fogak, melyekben már albérlők is vannak szerintem

- koszos, retkes kéz, fekete körmökkel, és ráadásul így eszik

- közlekedési eszközökön is, nagyon izzadt ember, aki lehetőleg mindenkihez hozzáér (pedig elférne), hogy azért valamivel letörölje magáról az izzadtságot


stb.


Nem vagyok se kényes, se semmi ilyesmi, viszont én koszosan, retkesen, büdösen képtelen lennék kimozdulni a lakásból. Eddig a szandálos verzió viszi a prímet.


Miért van ez? Nem jó érzés igényesnek, és tisztának lenni? Elhiszem, hogy melegbe mindenki izzad, de akkor is.



Mi a véleményetek?



Találkoztatok már ilyen emberekkel?



2014. jún. 9. 19:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Sokszor ezek a típusok amiket a kérdező leírt, szállnak ki több milliós kocsikból, komolyan mint a hajléktalanok olyan ruházatban kinézettel. Ez szerintem nem szegénység jele, ezekben az esetekben biztosan nem. Egyszerűen nem is tudom mi lehet az oka. Igénytelen ruhákban koszosan érzik jól magukat talán, vagy egyszerűen nem törődnek vele hogy gusztustalanul néznek i.
2014. jún. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol dolgozik a recepciósunk,de lehet munka után mennek hozzá az emberek.
2014. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hotel. Szóval nem hiszem.
2014. jún. 14. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!