Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit írjak vissza, hogy ne...

Mit írjak vissza, hogy ne legyek bunkó?

Figyelt kérdés
Regisztráltam egy társkereső oldalon, és nagyon sok olyantól kapok üzenetet, aki egyáltalán nem az esetem (nem vagyok egy beképzelt vki, de tagadhatatlan, hogy a külső nagyon is számít a vonzalom kialakulásában). Nem akarok az a bunkó p*csa lenni, aki nem képes válaszolni sem, viszont nem tudom, hogyan adhatnám finoman a tudtára az illetőnek, hogy nem szeretném megismerni. Van erre vmi jól bevált módszer?

2013. okt. 17. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mélyen megtisztelsz érdeklődéseddel irántam, de......(ide azt irsz amit akarsz....nem ismerkedem.Pont.
2013. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán mondd neki, hogy "bocs, de nem jössz be, mert nem téged kerestelek, szóval keresem tovább a társamat."
2013. okt. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Csúnya vagy. Ne írj."
2013. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tökmindegy! Úgyis besértődik.
2013. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ennél civilizáltabbat nem nagyon lehet:


"Kedves xy!


Köszönöm megtisztelő figyelmedet, de úgy érzem nem te vagy az akit én keresek.


Üdv,

név

"

Dícséretes, hogy válaszolni akarsz. Ritka! Már ezzel ki fogsz tűnni, persze amíg bele nem fáradsz.

2013. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Az utolsó nagyon jó, asszem alkalmazni fogom.
2013. okt. 17. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!