Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg legyek inkább full...

Tényleg legyek inkább full bunkó? F25

Figyelt kérdés

Eddig csak olyan nőnek jöttem be, akit teljesen leszartam vagy bunkó voltam vele, és az összes nő akivel próbálok kedves lenni azt mondja, hogy 'tök jofej vagy lehetnénk barátok'..

Csajok és még ti sirtok, hogy milyenek vagyunk veletek..

Szarok bele most már, ezentúl én is csak magammal fogok törődni, ha úgy is az kell.. -. -


2013. dec. 1. 03:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kitalálom, senki nem jött össze a buliban. :) És az leszel ami csak lenni akarsz, ez egy szabad ország (nagyrészt...)
2013. dec. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy osszejott..
2013. dec. 1. 03:44
 3/16 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha azt adod, ami vagy. Lehet, hogy "érzik" rajtad, ha viselkedsz.
2013. dec. 1. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Tudod egy nőnek sem kell az olyan kapcsolat ahol minden szupi minden ok,mert a kapcsolatba kell a háború,kell a szenvedés,kell,hogy azt érezzük,hogy az a másik elérhetetlen ettől lesz szenvedélyes
2013. dec. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ez egy hatalmas nagy baromság, eddig még sosem jött be, ha magamat adtam, csomó csaj kedvel, meg jofejnek tart stb mire megyek vele? Mindenki azt akarja, hogy barátok legyünk.. Nem tetszik nekik, ha megbízható vagy, vágod az túl unalmas. Meglepheted random kedvesseggel, szívem szerint csomószor azt tenném sok esetben, de egy nyálas f. Sz leszel a szemükben.

Vissza oltod őket, bunkón beszolsz, nem törődsz velük, akkor meg oda vannak érted..

Totál kész, egy épp eszű nőt sem szart ki magából a világ?

2013. dec. 1. 04:02
 6/16 A kérdező kommentje:

4. Pont erről beszélek.. Tudom, hogy a nőknek ez kell, de ez egy f. Szsàg..

Így is van elég szopás az ember életében , most mit kell még random hulyeseggel tetézni?

Most miért nem jobb pl ha tudod, hogy bármikor szamithatsz is majd rá?

Miért érzitek magatokat jobban, ha gyakorlatilag a kapcsolat minden percében, az ismerkedéstol kezdve leszarnak titeket?

Kell a háború.. -. -

2013. dec. 1. 04:11
 7/16 anonim ***** válasza:
Jól elbeszélgetsz magaddal, fa­szszopó? Nem zavar, hogy senkit nem érdekel a lelki vívódásod?
2013. dec. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

És érted, fú mindent megkapok tőled, nagyon jó a kapcsolatunk, izgalmas dolgok is vannak benne, de bocs nekem ez így nagyon uncsi, nézd az a másik f. Sz paraszt tutira leszarnak, folyton menne a 'háború' és nem tisztelne és szeretne igazán, ő tuti nem uncsi, mindig futnom kell utána hogy észre vegyen végre és oda ba sszon hogy letezek..

Beteg BAZ. ki..

Ha van valahol épeszű nő még akinek nem a fa szsag adja az izgalmat az írjon már..

2013. dec. 1. 04:20
 9/16 A kérdező kommentje:

7. Xd

Én elvagyok, de látom neked boldog perceket okoztam :)

2013. dec. 1. 04:22
 10/16 A kérdező kommentje:
Plusz a valaszoloknak írtam, ha nem tetszik, te dolgod.. :)
2013. dec. 1. 04:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!