Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek pszichopata vagy...

Szerintetek pszichopata vagy szociopata vagyok?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Az utóbbi két évben elég fura gondolatok játszódnak le a fejemben...Ezek persze két évvel ezelőtt is voltak, de nem ennyire erősek. Rengetegszer gondolok nők megölésére, és az azelőtti megkínzásukra, de csak vonzó nők vannak a képzelgéseimben. Nem mindig csak nők, de többségében ők. (Igen, leszbikus vagyok, de ez most szerintem nem annyira fontos.) Nem vagyok hülye, ez nem valami "sokat nézel TV-t" dolog. (Nem is nézek TV-t.) Kitöltöttem egy 1988-as IQ tesztet és a szerint 124-es IQ-m van. Nem volt könnyű gyerekkorom...Tavaly azt álmodtam, hogy anyám félbe van vágva és én, az apám és az anyám esszük őt. Néha már szó szerint szenvedek ezektől a gondolatoktól. Szerintetek mit csináljak? (Tudom, hogy elég hülyén fogalmaztam, elnézést.)

2014. jún. 10. 19:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Pszichopata biztosan nem, mert akkor nem lennének ilyen őrült gondolataid. Keress rá, mit jelent!
2014. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem vagy. Egy tizenéves vagy.
2014. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
Te csak egy kamasz lány vagy. 5 év múlva nem lesznek ilyen gondolataid, és valószínűleg addigra már hirtelen mégse leszel lezbikus se.
2014. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Figyelj, szerintem ÉN tudom, hogy leSZbikus vagyok-e. Persze a heteró lányoknak, fiúknak nem mondják, hogy ez még változhat...
2014. jún. 10. 19:23
 5/29 anonim ***** válasza:
60%
Pontosan úgy gondolkodsz, mint a kamaszok nagy része. Majd kinövöd.
2014. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
53%

Ezaz!!! Lázadj minden fronton! Spenótot se edd meg, derekadnál ne tűrd be a pólót a hidegben, legyél leszbi és emo, és ne érj haza este 8-ra!!! Mutasd meg a világnak! Éljenek a figyelemhiányos tinilányok!


Egyébként a beteg gondolataid valószínűleg a zaklatott és saját magad által zaklatottan tartott életmódodból következnek. Ha lenyugszol, akkor elmúlnak majd.

2014. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Utolsó...Neked valami betegséged van? Persze, csak azért vannak melegek a Földön, hogy másokat provokáljanak vele...Bélyegezzetek meg a mai tinédzserek többsége miatt, akik nem tudják mi a zene, mi a tisztelet...Persze, ha 14 éves vagyok akkor biztos én is olyan vagyok...Ki nem állhatom az ilyen "gyerekeket" és az ilyen "nem ismerlek, de elítéllek, mert a te korosztályod ilyen meg ilyen" embereket.
2014. jún. 10. 19:35
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
Ne csodálkozz, hogy közhelyesen ítélnek meg, ha eleget teszel minden egyes közhelynek ami csak létezik.
2014. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
De én most csak azt írtam le ami igaz...Látom hülye voltam, hogy segítséget vártam itt...Köszönöm.
2014. jún. 10. 19:44
 10/29 anonim ***** válasza:
77%

"Én egyedi vagyok, nem olyan mint a többi tinilány" - minden tinilány.

Külön aranyos az 1988as IQ teszted, hiszen te sokkal jobb vagy ám! Milyen felnőtt, hiszen még leszbikus is! Nahát!

2014. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!