Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még más is, aki 40 fokban...

Van még más is, aki 40 fokban is paplanban alszik? Ez normális?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi az oka, de a lepedő, vagy a huzat az nem jó, rendes paplan kell.


Alapból amúgy a paplanon van még egy takaró. Azt pl. 4-5 napja hagytam el, mert úgy érzem a legjobban magam este, csak az már nagyon meleg volt.


Nem tudom miért kell 2 takaró, vagy 40 fokban paplan, mert nem azért, mert fáznék, sőt inkább meg is sülök, viszont anélkül nem tudok aludni...


2014. jún. 10. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is még mindig két takaróval alszom :) az egyik 2 személyes, a másik csak 1, így biztos, hogy nem lóg ki semmim. Elalvásnál még rajtam vannak, de mikor fölkelek akkor általában félre vannak dobva.
2014. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem egyik barátnőm pont ugyanezt csinálja, csak ő még tetézi az egészet hosszú szárú pizsamával is. Nem tudom, hogy bírja, én bugyiban meg sportmelltartóban (nem csatos, végig gumis) is megdöglök a takaró mellet :D
2014. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
91%
Mondogasd magadban hogy utálom a takarót,utálom a takarót és akkor taposd meg a takarókat:D akár felveheted hangfelvétellel is és visszajátszhatod...akár egész este hallgathatod és holnap már rá se tudsz nézni.Egy próbát megér;)
2014. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy az elalváshoz kell az az érzés, hogy valami nyomja az ember testét, lábát.
2014. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak úgy tudok elaludni, ha a paplanomat a lábam közé kapom. Hiába, világéletembe így aludtam.
2014. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak úgy tudok elaludni, ha betakarózom valamivel. Mondjuk nekem jó a lepedő is.
2014. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
komolyan emberek, mi lesz, ha tényleg 40 °C lesz? Én simán paplannal alszom még, és nem sülök meg
2014. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

kérdező, ugyanilyen vagyok, elsőnek nem is akartam elhinni, hogy jól látom??

van még ilyen ember itt?

szintén eddig két takaróval takaróztam, pár napja szedtem le a plédet a paplan tetejéről, de a paplan az továbbra is marad!

pedig itt is meleg van!

2014. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Az én helyzetem könnyebb, mert ebben a szép kis vályogházban nagyon kondícionáltnak érződik a levegő este is.
2014. jún. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Dettó ugyan ez. Nyugodj meg kérdező, normális vagy. Vagy mind dinkák vagyunk :D
2014. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!