Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom. Hogy mi is ez az...

Nem tudom. Hogy mi is ez az érzés bennem. Vajon félelem?

Figyelt kérdés
16 éves, fiú vagyok. Nyáron megyek dolgozni, úgy mint tavaly ugyanahhoz a céhgez. Tavaly nagyon izgatott voltam, örültem, hogy végre dolgothatok, de most már egyszerűen rossz érzés fog el, ha rá gondolok, hogy újra vissza kéne menni, mert ugye a pénz jól jönne, vannak nagyon jófej emberek, de vannak olyanok...akiket inkább most nem jellmeznék. Miért van ez, mi ez az érzés, jövőhéten el kell intéznem a papírokat...de előtte szeretném tőletek megkérdezni, hogy szerintetek mit tegyek, csak ez a munkalehetőség van.
2014. jún. 15. 22:46
 1/3 anonim válasza:
Munka közben a jófejekkel beszélgess a rosszindulatuakat hagyd figyelmen kívül! Gondolj arra hogy tavaly milyen jó volt!
2014. jún. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem nevezném félelemnek, inkább enyhe frusztrációnak. De ha van kedved, privátban még beszélgethetünk erről. :)
2014. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, holnap lesz az első munkanap kíváncsi leszek!:)
2014. jún. 22. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!