Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is intelligencia...

Szerintetek is intelligencia alapján kéne megszabni az internet felhasználás jogosultságát?

Figyelt kérdés

2014. jún. 18. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Ez egyébként nem rossz ötlet.
2014. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Igen. És akkor ez a kérdés se lett volna szerencsére.
2014. jún. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 piriiiiii ***** válasza:
71%
Nem, mert éhenhalna a Facebook, a Google, a Telenor, az Invitel, a UPC, a Youtube, az Asus, a HP, és minden internettel és számítógéppel kapcsolatos szolgáltató. A világháló kongana az üresség csendjétől. Na jó, én még itt dudorásznék egyedül.
2014. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem is intelligencia alapján, de gondolkoztam régebben olyanon, pl pont gyakori kapcsán, hogy valami hivatalosabb, névhez köthetőbb lennél, és akkor tudnám hogy most egy 14 évessel vitatkozok vagy velem egykorúval. Plusz kiszűrhető lenne pár troll kérdés.


De igazából, ahogy látom, elég sok primitív ember simán névvel is irkál a kuruc.infón és hasonló oldalakon, meg néha meglepődöm, hogy tök intelligens kinézetű idősebb urak, hölgyek annyira primitíven nyilvánulnak meg, meg olyan posztokat nyomnak hogy az nekem fáj.


Az a gond az ilyen megkötésekkel, hogy az intelligens ember megkerüli előbb utóbb, és előbb utóbb a hülyék is mennének utána. :D

2014. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Viszont, olyanban nem szabályoznám, hogy alapvetően az interneten TE döntesz, ha nem akarsz primitív emberekkel találkozni, akkor ne menj közéjük, te választod meg milyen oldalakat nézel, mire használod az internetet, mit töltesz le és mit nem. Ilyen szempontból nem korlátoznám, mert a saját egyéni felelősséged.
2014. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Sok mindent ez alapján kellene szabályozni, illetve még tesztek alapján is. És lehetőleg minél szigorúbban.
2014. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 pagratan ***** válasza:
100%
Én a választó jogot kötném intelligencia szinthez.
2014. jún. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert akkor fel sem tehetted volna ezt a kérdést. :-)
2014. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Én a választó jogot kötném intelligencia szinthez."


Na igen, mondjuk ebben a választójog más, mert ott mások sorsáról is döntesz nem csak a magadéról, az internettel ellentétben. Ott mondjuk tényleg szomorú, hogy a demokráciában ugyanannyit ér a legokosabb ember szavazata mint a leghülyébb emberé :D

2014. jún. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8. dehogynem! bár pusztába kiáltó szó lenne az enyém :P XD
2014. jún. 19. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!