Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevettétek, hogy olyan...

Észrevettétek, hogy olyan mintha azért járnának ide egyesek, hogy hibát találjanak a másikba? Kiforgatják a másik szavait? Mintha arra mennének ki, hogy kibe hogyan lehet belekötni?

Figyelt kérdés
Tudom,sokan irjàk majd hogy akkor minek vagyok itt!DE ezentúl nem is nagyon fogok ide jàrni nyugi!Nem provokàlàsból tettem fel a kèrdèst,de szerintem nagyon sokan ilyenek lettek itt.
2014. jún. 19. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudsz normális ékezetet írni?? xD
2014. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi!

Telom nem mindig engedi!

Gondolhattam volna, hogy ez lesz!

2014. jún. 19. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Telód nem mindig engedi? Fogd a telódra, hogy lusta vagy. :D Telefon vagy engedi, vagy nem...
2014. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az írásjelek utáni szóközt sem engedi a telefonod? A hibát pedig a másikbaN találjuk, nem a másikba.


Egyébként pedig nem, nem vettem észre ilyesmit. Az tény, hogy ha teljesen ártatlanul olyat írsz, amivel másokat megbántasz, akkor jönnek a komplexusos, ám agresszív kis emberkék, nekem is pont ma volt egy ilyen, hosszan kellett gondolkodnom, mire rájöttem, hogy azért nullázták le a válaszomat és kezdtek el sértegetni, mert abban a kategóriában sok a tinifiúcska (szerelem, szex) és nyilván mind magukra vették a teljesen nem nekik szánt válaszomat a nő kielégítésének a fontosságáról... no mindegy, lényeg tehát hogy ilyenkor normális ember módjára elgondolkodtam, hogy ezek a kis gyökerek min húzták fel magukat és miért estek nekem, neked viszont az az első gondolatod, hogy biztosan direkt csak azért járnak ide, hogy belédkössenek... szerintem ha eltávolodsz kicsit az adott szituációtól és "felülről" nézed, akkor általában meg tudod találni a "hibát" azaz hogy mivel váltottad ki az ellenszenvet. Nem biztos, hogy az valóban a te hibád, de a kötekedők szemével nézve az.

2014. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked nem mindegy, ki miért jár ide?
2014. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!