Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem frusztrál, hogy...

Csak engem frusztrál, hogy mikor azok a rokonok jönnek majd látogatni hozzánk, akiknek már több gyerekük is van, hogy mibe fognak belekötni, hogy mit miért csinálok?

Figyelt kérdés
Vagy hogy pont jönnek és a gyerek egy órán keresztül üvölt majd én meg nem tudom megnyugtatni.
2014. ápr. 25. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk azok a rokonok, ahol több kisgyerek van, sokkal megértőbbek a rendetlenség, a hiszti és egyéb "illetlenségek" felől.
2014. ápr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ember az első gyerek alatt tanulja meg a "lesz.rom mások véleményét" elsajátítani. Amikor a legnagyobb tömegben sír a gyerek a babakocsiban, amikor visít a boltban, hogy valami kell, amikor akárki csak új beállít és szalad a lakás, ... neked is ezt javaslom. Vállald fel, ezek vagyunk mi, így élünk, és megtesszük, ami tőlünk telik, de senkinek semmi joga ítélkezni felettünk, akárhány gyereke is van, és akárhogy is él. :) Kitartás, magabiztosság, kedvesség, és nem lesz semmi gond! :)
2014. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért üvöltene órákon keresztül. -bemész vele kettesben a szobába és megnyugtatod, ha kell lefekteted.

Nem fognak belekötni semmibe, sőt ők sokkal hamarabb segítenek, pl elmosogatnak míg szoptatsz és adnak pár tanácsot, amit ha akarsz megfogatsz, ha nem nem.

Ne stresszelj feleslegesen előre.

2014. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Akinek van gyereke, az tudja, hogy előfordul, hogy a gyerek egy órán keresztül üvölt, és nem lehet megnyugtatni. Nem fognak semmibe belekötni, legfeljebb adnak néhány kéretlen tanácsot, amit vagy megfogadsz, vagy nem. Az én babám nagyon nyugodt volt újszülött korában, a többgyerekes ismerősünk, mikor jött megnézni, egyfolytában olyanokat mondott, hogy "majd kinyílik majd a csipája" meg "ha majd rájön, hogy ha sír, akkor felveszik"... Nem kell foglalkozni se az ilyen megjegyzéssel, se másmilyennel.
2014. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem kötök bele a gyerekes rokonokba, ismerősökbe, ők miért tennék? Ha tanácsot, vagy véleményt kér elmondom és viszont. Ne parázz ilyesmin és legyen több önbizalmad!
2014. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én alapból ideges voltam,amikor bárki jött és a gyerek ordítani kezdett,egyszerűen lefagytam,és bár alapesetben azonnal megetettem volna,akkor még sem tudtam hogy mit kell csinálni. És ez a 4. gyereknél is így volt! :-) Szóval ha olyanok mint én,tuti nem fognak belekötni :-)


Egy "okos" nagyi már hamarabb!


Az első válaszadó jól írta! :-)



Amúgy én meg pont attól tartok,mint hamarosan első gyermekes rokonokat látogató sok gyerekes,hogy a gyerekeim hangosak lesznek és nem tud majd úgy pihenni a baba,ahogy szeretne... ezért nem is leszünk sokat,pedig elég messze lakunk.

2014. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!