Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP-nek ennyire fontos...

Az MSZP-nek ennyire fontos lett hirtelen a magyar sport, vagy csak van miért belekötni a FIDESZbe?

Figyelt kérdés

[link]


én nem emlékszem, hogy mikor kormányon voltak ennyire támogattátok volna a magyar sportot és a magyar olimpikonokat! Lásd Peking 2008


2014. febr. 9. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azon gondolkodom, hogy vajon felfogtad-e, hogy miről szól a cikk? Segítek: arról, hogy a Fidesz elnevezte úgy a seggnyalonc kampánycsapatát, ami a hivatalos olimpiai csapat neve évtizedek óta. Aki szerint ez gáz, az nem arról tesz tanúbizonyságot, hogy szereti a sportot, hanem hogy funkcionál még az agya.
2014. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"Hozzátette: az MSZP egyébként őszintén szurkol az igazi magyar csapatnak, „annak a 16 honfitársunknak, akik péntektől Magyarország jó hírnevéért küzdenek Szocsiban”."
2014. febr. 9. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Peking a sportolóink egyéni bukása volt, kevesebbet kellett volna cuccozni, és több időt fordítani a becsületes felkészülésre. Fura mód 4 évvel korábban ugyanolyan támogatás mellett simán hozták az elvárt eredményeket.
2014. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Persze, mert amúgy tök természetes a saját nyaloncgárdát megtenni a magyarság kvintesszenciájának, ahogy a fölösleges olimpiai csapat nevét is benyúlni is magától értetődő.


Kérdező, neked tényleg ennyire fontos belekötnöd azokba a nyomorult szocikba?

2014. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mi van #4-eske??? Mit majmozol?

Egy egyszerű kérdést tettem fel... Te meg lemajmozol???

ha már névvitát csinálsz ebből akkor kérdem én hallottál arról, hogy az "együtt 2014" is foglalt már???

te majom

2014. febr. 9. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!