Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi tegyek ha tulságosan...

Mi tegyek ha tulságosan antiszociális vagyok? TÖBB LENT!

Figyelt kérdés

Nem merek uj embereket megismerni. Ez szereny szemelyem szerint azert van mert nem tudom elfogadni magam, a testu adottsagaimat nem tudom elviselni. Rettentoen felek az emverektol es a veluk jaro velemenyektol. Ez miatt uy erzem elvesztettem a legjobb baratnomet aki el akart hivni egy kicsit ismerkedni, iszogatni. En pedig otthon sirok es nem tudom mi tortenik velem. Ugy gondolom esetleg ha a nyaron esetleg valahogx meg tudnam valtoztatni a szemelyisegemet es a kolsomet talan tudnek baratkozni. Egyebkent 15 eves lany vagyok es mar azt is a fejemhez vagtak hogy be vagyok fasulva es nem fogok semmire vinni az eletemet mert 9.osztalyban nem szereztem baratokat.

Elolre is koszonom a valaszokat. (es bocsanat hogy nem irtam ekezetet)



2014. jún. 21. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

El kell fogadni, hogy az élet nem egy Disney mese, ahol minden boldogan, vidáman ér véget és soha semmi rossz nem történik. Nem körülötted forog a világ, nem fog veled senki foglalkozni, nem fognak negatív véleményekkel illetni, vagy ha mégis, azt nem fogják az orrodra kötni.

Foghatod a külsődre, vagy akármire a helyzetet, de a lényeg, hogy a saját butaságod, hülyeséged rabja vagy és amíg ezt be nem látod, csinálhatsz te akármit magaddal, a helyzet nem fog megváltozni.

A személyiségeddel sincs semmi probléma, inkább az lehet a baj, hogy el van nyomva ezekkel a buta gondolatokkal és nem tud kibontakozni, amiből aztán még több butaság és önbizalomhiány és a többi rossz dolog fakad.

Most pedig fogjad szépen magad és hívd el te a barátnődet ismerkedni, fagyizni, bulizni, akármit csinálni, aztán esetleg megbeszélheted vele, hogy a félénkséged miatt mondtál nemet először neki.

Csak a hozzáállásodon kell változtatni, csinálni KELL a dolgokat, ha tetszik, ha nem, idővel majd kigyógyít ebből a letargiából az, hogy éled az életed rendesen és nem azon elmélkedsz, hogy hogyan is hárítsd el a felelősséget magadról.


(Ja és nem vagy antiszociális, inkább szociális fóbiád van, szóval ne nagyon emlegesd az első dolgot, mert akinek van egy kis fogalma a dolgokról, az meg fog ijedni, mert az igen komoly dolog, ha valaki antiszociális. Tudom, hogy nem ez a lényeg, de azért nem árt tisztázni ezt is.)

2014. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért is érzed magad annak?
2014. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert egyszeruen nrm birok emberek koze menni bepanikolok es ugy erzem bisztos valami rosz fog tortenni es tenyleg igaz! Rettentoen felek masok velemenyetol es nem tudok elvonatkoztatni attol amit mondanak. Egyedul uldogelek otthon es meg akarok halni....Szerintem ez tenyleg nem normalis!! De nem tudok lepni egyszeruen.
2014. jún. 21. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt olvashatsz arról, hogy mi a különbség az aszociális és az antiszociális személyiségzavar között:


[link]

2014. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!