Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tette akkor ezt? Mi...

Miért tette akkor ezt? Mi erre a magyarázat?

Figyelt kérdés
Egy pasi miért csinálja ezt? Egyik ismerősöm akiről tudtam hogy kedvel, úgy gondolta segít nekem. Amikor megtudta hogy zaklat az exem, közölte velem lesz kapcsolatban, amit úgy gondolt megvalósítani, hogy kitette a közösségi oldalra hogy kapcsolatban van velem. Én nem hagytam jóvá, nem akartam ilyen játékokba belefolyni, ezért nálam nyoma sem volt, ő viszont a mai napig kint hagyta ( amit csak ő meg én látunk.) azóta eltelt pár év, a név még mindig kint van, annak ellenére hogy mindketten járjuk a magunk útját, és már nem is beszélünk egymással. Amit nem értek: miért nem tünteti el onnan, hiszen a jelenlegi párja van a kapcsolati státuszban, de a velem lévő évekkel ezelőtti visszaigazolatlan cimke ugyanúgy ott van a bejegyzésekben. Azóta már párszor módosított adatlapot, de az ugyanúgy ott maradt. Ennek mi az értelme? Sok éve volt már, de még mindig nem értem egy férfi miért tesz ilyet?

2014. jún. 23. 09:19
 1/1 anonim ***** válasza:
semmi értelme sincs, ha zavar szólj neki
2014. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!