Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavar hogy teljesen...

Csak engem zavar hogy teljesen lenézik a 11-14 éveseket?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak azt látom hogy a 11-14 éves fiatalokat szidják, azt gondolják hogy kivétel nélkül az összes cigizik,iszik és úgy viselkedik mint egy...(na, a lényeget lehet érteni)

13/L


2014. jún. 24. 09:00
1 2
 12/15 Horus magnus est ***** válasza:
A 14-18 éves korosztályt pedig az én korosztályom nézi le. A mienket pedig a még idősebbek. Ez van, ilyenek az emberek :)
2014. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nézz szét Mr. Busta facebook oldalán... 10-15 éves gyerekek ilyen megeszik a g**imet c. számot hallgatnak stb... Borzalmas.
2014. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mondom az imént a feleségem és a fiam előtt hogy töltök le egy filmet azt megnézzük mire a fiam telenyomkodás közben

egyszerűen azt mondta Le,szarM


most 14 éves

2014. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Doruss ***** válasza:

A negatív példák feltűnőbbek.

Egyébként olyannal sokszor találkozom, hogy idősebb tizenévesek lenézik a 12-14 éveseket. Szerintem ez azért van, mert ők már túlvannak ezen a szakaszon, és emlékeznek még, hogy ők milyenek voltak.

Például ha visszagondolok, hogy én milyen voltam... és nem csak én... egyszerűen gáz. Bár én sosem voltam igazán lázadó, bulizós tini. De ez tényleg egy problémás időszak, sok belső ellentmondással, az ember sokmindent akar, de érettség tekintetében még nem tart ott.

2014. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!