Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már teljesen elfelejtettem,...

Már teljesen elfelejtettem, milyen lehet mentális betegségek nélkül élni. Soha nem fogok meggyógyulni már?

Figyelt kérdés

Sziasztok,16 éves vagyok,fiú.

Rengeteg mentális problémám van,és már lassan úgy érzem,nincs erőm tovább együttélni velük. Minden erőm elfogy.

Minden egyes nap...Nincs szabadnap,nincs,hogy egy kis időre magamra hagynának,nincs szünet,folyton,non-stop velem vannak a "démonjaim",és kínoznak.

Nem győzném részletezni nektek,hogy mennyi minden nyavalyám van mentális téren.

Ha dióhéjban szeretném kifejezni,akkor annyit mondanék,hogy iszonyatos mértékű szorongás,hangulatingadozások,úgynevezett zavarok az érzelmek terén,kényszergondolatok,néha írracionális érzékelés(álomszerű érzés,nem tudom,hogy a valóságban vagyok-e vagy nem),valamint a hangulatommal egyhangban a hozzáállásom,véleményem,érzéseim is váltakoznak.

Totális zavartság érzése.

Néha antiszociális szerű állapot. Tehát van,hogy rámjön,hogy nem érdekel senki,és az érzései sem,meg úgy semmi. Ezt nem tudom pontosan elmagyarázni nektek,de aki átélte már ezt,tudja,mire gondolok.

Továbbá mostanában az jött rám,hogy mindent(de tényleg mindent)baromságnak és értelmetlenségnek tartok. De ebbe tényleg komolyan mindent vegyetek bele mindent,ami csak a világon születik. Nem tudom,ez mitől jött,de nagyon zavaró,az az igazság.

Valamint ha hiszitek,ha nem,legjobban a saját gondolataimtól félek és szorongok. Tudom,furának hangzik,de ez így van.

Valamint nem tudom,mit,kit szeretek,nem tudom,hova tartozok,és ez is ki bír készíteni nagyon sokszor. Igaz,inkább a fiúkhoz húz a szívem,de akkor is sokszor rámtör,hogy "ajj,már megint nem tudom,ki a franchoz vonzódom". Vagy hogy "mi a fene izgat fel igazából". Mert be kell vallanom nektek,hogy eddig még csak a fiúk irányába való lábfétisre tudtam maszturbálni,de valóságos "kaland"-ban még nem volt részem. :(

Már kezelt pszichológus,pszichiáter,voltam benntfekvős pszichiátrián is.

Jelenle nem szedek gyógyszert se,és pszichológushoz se hárok,mert a környékünkön nyáron minden pszichológus szabadságra megy.

Ti hogy látjátok a helyzetemet? Mit tehetnék?



2014. jún. 4. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Wellbutrin XL,Rivotril 2X0,5mg.
2014. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösz. :D

Gyógyszereket most nem szeretnék szedni,szedtem már így is egy csomó félét,és nem igazán váltak be. :/

2014. jún. 4. 17:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez csodaszer ,elhiheted nekem.
2014. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pszichológus, pszichiáter mit mondott? Elvileg egy komoly betegről nem vehetik csak úgy le a kezüket, hogy most "nyári szünet" van.

Én csak abban látnám a kiutat, hogy alávetem magam egy rendes pszichoterápiának. Akkor enyhülhetnének a tüneteid és választ kapnál a kérdéseidre. Addig is jót tesz a rendszeres sport, mozgás.

2014. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!