Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szüleiteket hogyan győztétek...

A szüleiteket hogyan győztétek meg a peircingekről?

Figyelt kérdés
A fekete hajat megengedték (1 év könyörgés után, a nyári szünetre), ez tavaly volt... Most leszek 14 (1 hónap múlva) és szeretnék snake bites pc-t. Hogyan győzzem meg a szüleimet? Vagy várjak még vele pár évet?

2014. jún. 24. 14:38
 1/9 anonim válasza:
Az én szüleim 8.-os ballagás után megengedték, mivel anyukámnak is van, de ez minden szülőnél változó.. Még csak 13 éves vagy, gondolom 7.-es. Elég korai ez egy pc-hez. 8.-os ballagásig min. várj, utána óvatosan próbálkozz.. Ha nem engedik, az sem baj. 13 évesen nem kell még neked pc. Az is csoda, hogy 12 évesen megengedték a hajfestést. Örülj annak... Fiatal vagy még, nagyon!
2014. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont most gondoltam, mert ugye most leszek 14 és talán ajándéknak ezt kérném... De én tényleg jobb ötlet lenne inkább jövöre :)
2014. jún. 24. 14:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kellett meggyőznöm, mert akkor csináltattam, amikor már nem függtem anyucitól.
2014. jún. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Próbálj meg engem meggyőzni, akkor a szüleidet sem lesz nagy feladat meggyőzni.


Szerintem undorítóan néz ki, gyulladást okozhat, nyomot hagy a bőrön.. s, hogy egy idegen valami legyen rajtam naphosszat..

19/F

2014. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Normális szalon 15 év alatt szülői engedéllyel sem vállal piercinget, csak fülbe.


Szerintem várj vele pár évet.

2014. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én fiaimnak engem sose kellene győzködniük. Amikor ilyen kérésük van, akkor adok nekik gyulladáscsökkentő krémet, és elmagyarázom nekik, hogy ezt akkor kell használni, amikor elfertőződik a seb, és olyan lesz a szája /jelen esetbe/ mint a malac orra. Amikor a belső sebbe megy a "fasírt" és attól begyullad.


Nem értem őket,a szalonig még nem mentek el.

2014. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, egy kis kedvcsináló


[link]

2014. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ewii08 válasza:
Szia emo vok csaj 11 éves ha emo akarsz lenni akkor szerintem várj vele pár évet!:)Utána úgy is leszarják mitkezdessz magaddal!Én nekem sincsenek piarchingjeim!;)
2014. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ewii08 válasza:
Bocs elcsesztem pierching :D
2014. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!