Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet az, hogy ahogy...

Miért lehet az, hogy ahogy telik az idő úgy veszem észre mintha egyre inkább érdekelném a lányokat, nőket?

Figyelt kérdés
Pedig aztán nem vagyok egy Adonisz. Mackógatyában járok, és morcosan nézek. Aztán mégis szokatlanul kedvesek az ellenkező nem tagjai irányomba, amihez mindig meglepődött fejet vágok, mert roppant mód furcsállom. A sors furcsa iróniája talán, hogy mikorra itt vagyok 24 éves, és lassan beletörődtem, hogy én nekem sohasem lesz kapcsolatom, most kizökkent azzal, hogy úgy mutatkoznak a lányok felém mint akik nem közömbösek irántam. Érdekes. Jót kacagok. A legzavaróbb a közös képviselő néni, aki 50 körül járhat, és mint aki levetkőztet a szemével, meg hozzá az a mosolya.
2014. márc. 25. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most vagy természetes, mert már nem görcsölsz a csajozáson. Vagy ahogy telik az idő, lehet hogy férfiasabb lettél.

De mindegy, hogy miért. Csak örülj neki! :)

2014. márc. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem utáltak 18 évesen, de 38 évesen is!
2014. márc. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan szimpatikusak az ilyen férfiak.
2014. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert egy bizonyos életkor után a kisfiúból esetleg markáns férfi lesz, akin már nem látni azt a buta képet, hogy ő mindenáron nőt akar magának. A legtöbb férfi bizonyos kor után testileg is férfiasodik, az arca is férfiasabb, így sokkal kelendőbb a nők szemében.

Csak egy példa.

Általános iskolában volt egy fiú osztálytársam aki odavolt értem. Bár barátok voltunk, de sosem jártunk, mert nekem mint fiú nem jött be. Semmi nem tetszett rajta. Sem az elálló fülei, sem a kreol bőre, véznasága, vékony hangja. Semmi. De kedves volt, jó barát volt. Az élet elsodort egymástól, majd amikor 30 évesek lettünk újra találkoztunk. Azt hittem leesik az állam. A srác maga volt a tökély. Férfias lett, a fülei sem álltak már el, az arca is kimondottan jóképű lett. Mintha Antonio Banderas állt volna szemben velem. A kedvessége, humora még mindig megmaradt. Már azon sem lepődtem meg, hogy minden második nő illegette magát előtte, hátha észreveszi.. :)


Szóval idővel a legtöbb férfi tényleg férfi lesz.

2014. márc. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!