Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett mindenki komolytalan?

Miért lett mindenki komolytalan?

Figyelt kérdés

Egy komolytalan világban élünk, ahogy a jövő kapujában állunk. Komolytalanok a facebook-on, csak a viccből állnak ki. Komolytalanok az életben az emberek.


Komolytalanok a tv-ben a szereplők, csak a hülyeség megy ott.


A mostani filmek csak a pénzről, szexről, karierről szólnak.


Meztelenek szaladgálnak mindenütt a tv-kben.



2014. jún. 27. 02:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A régi filmek sokkal jobbak voltak, mint a mostaniak, a mostaniak is csak a szexről, pénzről szólnak. Pompom lányos filmek, minek az?
2014. jún. 27. 12:11
 12/21 A kérdező kommentje:
szóval bazam meg a kva anámat?
2014. jún. 27. 12:21
 13/21 A kérdező kommentje:
A modernitás, tudomány teszi tönkre az emberiséget. Majd rájöttök egyszer. A fiataloknak hiába beszél az ember, azok már ebben benne vannak. Idősebbek talán látnak még belőle valamit.
2014. jún. 27. 12:25
 14/21 A kérdező kommentje:

Képzeljük el, milyen lesz az, ha mindenkinek minden lesz a háztartásban. okos óra, okostelefon, laptop, okos hűtő, hajlékony tv, hajlékony telefon, okos szemüveg. Dekatlon, Westend divat trend.


Kényelmesek, beképzeltek, kapzsik lesznek az emberek.

2014. jún. 27. 13:00
 15/21 anonim ***** válasza:
72%

Ha ennyi időd van másokkal foglalkozni, valamit rosszul csinálsz, vagy ahogy mondták, egy életképtelen szar vagy.

Már mindenki unja, hogy Gyakorira jár az álértelmiség osztani az észt a régi értékekről, és a modern világ hibáiról. Senkit se érdekel.

Ha nem tetszik a Westend divat, ne vásárolj ott. Ha nem tetszenek a mai műsorok, ne nézd őket. Ha nem akarsz műnő/kigyúrt pasi lenni, ne legyél az. Te döntöd el, mit akarsz csinálni. Amíg ide kell járnod pozitív megerősítésért, fitogtatni az "értelmed" meg az "alternatív, régimódi" gondolkodásmódod, ugyanolyan báb vagy, mint az általad megvetett többség.


Már sokszor leírtam a véleményem az ilyen emberekkel kapcsolatban, biztos vagyok benne, hogy legalább 2 másik kérdésednél kommenteltem, és ott is elmondtam, hogy egy szűklátókörű, begyepesedett ember vagy.

Fogalmad sincs arról, milyenek a mai fiatalok, milyen a mai mindennapi élet, vagy arról, mi mozgatja a embereket. Mondod a hülyeséged, és nem veszel tudomást azokról a válaszokról, amik nem veled értenek egyet.

2014. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Gondolkozz már, mielőtt leoltasz másokat. Aki az éjjel-nappal budapestet követi, az már ebben a jövő világban érzi magát. ilyen lesz majd a világ.
2014. jún. 27. 20:05
 17/21 A kérdező kommentje:
Az emberek annyira megszokták az éjjel-nappal Budapest-et, hogy állandóan a mű pocos nőket, meg verekedéseket nézik benne, és ebből tanulnak.
2014. jún. 27. 20:13
 18/21 A kérdező kommentje:
Egy kibernetikus, szexualitásra épülő világ lesz a jövő. Minden meg lesz az emberek háztartásában, és ahol csak a pénz, hatalom, erőfitogtatás, szex fog számítani.
2014. jún. 27. 23:32
 19/21 A kérdező kommentje:
Egy kibernetikus, szexualitásra épülő világ lesz a jövő. Minden meg lesz az emberek háztartásában, és ahol csak a pénz, hatalom, erőfitogtatás, szex fog számítani. A nők könnyűvérűsége, a férfiak erőltetett vadászösztöne fog számítani. És a siker, pénz, csillogás mindenekfelett.
2014. jún. 27. 23:35
 20/21 anonim ***** válasza:

Te olyan poszt-apokaliptikus világról beszélsz, hogy az ember fekszik a röhögéstől... Oké, lehet ez lesz 100-200 év múlva, de ki a szart érdekel, komolyan? Téged ez miért bánt, hogy a buta ember Éjjel Nappal Budapestet néz? Keresd meg a társadalom azon tagjait, akik hasonlóan vélekednek, mint te, látásmódjukban és szokásaikban szimpátiát vélsz felfedezni.


Én nem értem, miért mindig másokat kell megváltoztatni, kibeszélni és "jó útra téríteni". Nem vagy te próféta menj, és foglalkozz a családoddal, kapcsolódj ki ahelyett, hogy itt vergődsz... :)

2014. jún. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!