Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha új társaságba kerülök,...

Ha új társaságba kerülök, akkor nagyon szégyenlős vagyok. Kettőt nem merek szólni, inkább csak nevetgélek. Szinte mindenkinek feltűnik hogy milyen csendes vagyok. MIért? Én miért nem érzem hogy ennyire máshogy viselkedem a többieknél?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezen változtatni, ha lehet egyáltalán? Persze egy idő után oldódok és konkrétan be nem áll a szám, de igazából az ismerekdéssel van gondom. Srácok, titeket nagyon zavarna?
2014. jan. 4. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavaró, én is leginkább ezt szoktam tenni új társaságban, annyi különbséggel, hogy később sem szokásom középpontba kerülni.
2014. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez még változhat akár 30 felett is. Tapasztalat.
2014. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és addig mit csinálok?:(
2014. jan. 4. 22:27
 4/4 anonim válasza:
En is ilyen vagyok, de ezzel nagyon sokan igy vannak, hogy uj tarsasagban, foleg ha keves regi es sok uj ismeros veszi oket korul, akkor csendesek. engem is sokan csendesnek mondanak, es ennek en sem oeulok.es szerintem probalj meg tudatosan kozbeszolni, de ne eroltetetten.
2015. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!