Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt csak velem csinálják az...

Ezt csak velem csinálják az öreg nénik, vagy másnál is rendszeres?

Figyelt kérdés
Sorban állásnál, zöldségesnél, vagy SZTK kartonozóban sosem tudják hol a sor vége, ezért úgy érzem, hogy engem szemelnek ki, mert én vagyok az a madár, aki mellé, tehát hangsúlyozom mellé és nem mögé úgy állnak be, hogy a sor előrehaladtával véletlenül elém kerülnek. Vagy legalább is megakarják téveszteni a pult/ablak másik felén állót azzal, hogy majd Ő nem tudja ki következik. Ma pl. a vérvételt megelőző vizsgálatkérő lap leadásánál a kedves idős lilára festett hajú néni pl. még azt sem vette észre, hogy mögöttem is áll egy férfi, szépen beállt mellém és úgy araszolt a sorral. Szívem szerint megfogtam volna a karját és hátra lendítettem volna, de hát nem érdekes, küzdelem az élet. :-D Kicsit amúgy röhögök rajta, de tényleg, ezt direkt csinálják? Mit gondol, a másik nem siet? A fodrásznál vajon kivárta a sorát?
2014. jún. 30. 10:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak veled szívóznak, az a helyzet, hogy ez tűnik fel, mert az idős emberek között is éppen ugyanannyi arányaiban a tapló, mint más korosztályban, csak mivel azt tanultuk, hogy feltétlen tiszteletet kell adni nekik és él a fejünkben egy kép, hogy az idősek mind tiszteletreméltóak és rendesek, ezért furának érezzük, mikor pofátlanul viselkednek.
2014. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 intrepid ***** válasza:
100%
Ilyenkor meg szoktam kérdezni, hogy tessék mondani: maga tényleg ennyire hülye, vagy csak megjátsza magát? Vagy kicsi vagyok, nem látszódom?
2014. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 manó1235 ***** válasza:
100%
nálunk is ezvan nyugi :) hétköznep reggel 7kor nyit az orvosi rendelő ahol ugye minden van szemészettől kezdve az urológiáig.. és tele van nyugdíjasokkal akik amúgy egész nap ráérnének ott várakozni de nekik már korán reggel menni kell, aki meg dolgozik és haladna az bosszankodik..úgy oda állnak az ajtóba hogy még azt is alig engedik be aki egyébként ott dolgozik :D persze a sorszámhúzó gépnél leakadnak mert nem nagyon tudják beütni a tajszámukat :D
2014. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1# teljes mértékben igazad van és tegyük hozzá, hogy ezzel vissza is élnek. Pedig a terhes nő sem szenved kevésbé a délelőtti éhgyomros vérvételen, mint a néni a fájós lábával, meg a néni sem siethet jobban, mint pl. én, akinek még utána gyorsan dolgozni kell, de még azon gondolkodik, hol és mikor egyen. A végén már az ember úgy van vele, hogy oly mindegy, hogy egy emberrel több vagy kevesebb kerül elé, csak azért bosszantó számomra a szemtelen viselkedésük. Ha szépen megkérne, még lehet magam elé is engedném önszántamból.
2014. jún. 30. 11:21
 5/17 A kérdező kommentje:
3# Nálunk is ez van a háziorvosi rendelőben. Ha megnyílik az ajtó, az idősek úgy lobogtatják a papírjukat, meg emelgetik a kezüket az asszisztens arcába, mint az újságírók, amikor a szupersztár kilép a limuzinból. Ha én bekopogok, mert hogy előzetesen felhatalmazott az asszisztens, hogy kopoghatok a receptért, akkor meg egybehangzóan leb..nak, hogy nem szabad kopogni.
2014. jún. 30. 11:25
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Vérvételnél elém is bevágott már egy rosszarcú néni, pedig sorszám is volt. Mondjuk nem értem, minek a sorszám, ha nem figyel rá senki, az orvos sem?

Sima sorban állásnál, ha megpróbál valaki (korosztálytól függetlenül) beelőzni, akkor bizony tartom magam, pedig nem vagyok könyöklős, de ha dolgom van, akkor azt sem szeretem, ha valaki indokolatlanul feltart, bevág elém, pofátlankodik. Meg lehet kérdezni például, hogy: "Nem lenne gond, ha előbb mehetnék, mert nagyon sietek." Ha éppen ráérek, akkor minden további nélkül előre engedem, ha valakinek ez épp ennyire fontos.

2014. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
"rosszarcú néni" Ez jó :-D Hát hiába, a nénik veszélyes elemei a társadalomnak :-D :-X Ártatlan kis zoknit kötögető, piskótát sütő nagymamák. Azért a bekönyöklést lehetne tanulni tőlük, főleg a buszra felszállásnál.
2014. jún. 30. 11:38
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki fiatalon bunkó volt az idősen is az marad. Ilyenkor rá szoktam szólni ,hogy a sor vége nem itt van!
2014. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Megkérdezném tőle szívesen, hogy akar mondani valamit, vagy csak bele akar mászni az aurámba.
2014. jún. 30. 12:16
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
velem még nem történt ilyen, de múltkor ültem a buszon, legelöl egy kb velem egyidős fiú, az egész buszon ültünk kb 8-an, erre felszállt egy öregasszony és elkezdett ordibálni a fiúval, hogy miért nem engedi át neki a helyen...a fiú meg mondta, hogy hátrébb van egy csomó üreshely, erre tovább ordibált vele, hogy nehogymár neki kelljenhátrébb mennie -.- és képes volt felállítani a gyereket a helyéről, pedig tett volna 2 lépést és lett volna helye...
2014. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!