Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eddig rendszeres futással és...

Eddig rendszeres futással és aerobiccal fogytam, de kiderült, hogy asztmás vagyok, mit csináljak? Mostmár az allergiaszezon miatt is befulladok.

Figyelt kérdés

14l

152cm

61 kg(szeptembertől kezdtem 78kg-ról)



2012. ápr. 26. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok de szeretnék gratulálni.Én is most kezdtem fogyókúrázni.Te mennyit futottál és hetente hányszor???
2012. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Heti 2x futottam, egyet hétvégén, a másikat akkor, mikor éppen ráérek, kedvem van...(kedd-csütörtökig vmikor), heti 3x 1 órát járok aerobicra, sok folyadékot iszom, és beleszerettem a salátába :) és nem eszem "dugicsokit" minden nap
2012. ápr. 26. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz jógával, és egyél egészséges ételeket.
2012. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még mindig én, itt kiszámolhatod, hány kalóriát ehetsz egy nap, hogy fogyj.

[link]


Itt pedig az ételek kalóriatartalmát:

[link]

2012. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ússzál,azt még ajánlják is az asztmásoknak.
2012. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én a Te helyedben használnám a Forever készítményeit, segítene a testsúlyod megtartásában is, és az asztma is enyhülne. Először egy méregtelenítés, plusz mellé a Ginkgo a hörgőtágító hatása miatt.
2012. ápr. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ökölvívó ***** válasza:
szia én is aszthmsás vagyok most már nagyon jó az állapotom én is max 1 percet tudtam le futni és most már bármennyit a mozgás nekem nagyon sokat segített azt javaslom,hogy jár el futni de nagyon lassú tempóban és mindig csak annyit fuss amennyit biztonsággal mersz és hidd el egyre jobb lesz.
2012. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!