Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van annyi troll?

Miért van annyi troll?

Figyelt kérdés
El árasztották a nettet a játékokat meg mindent a hülye trollok. Itt a Gyk-n is sok van,meg facebookon meg LOL-ba meg mindenhol.Miért csinálják ezt?Csak engem zavar? :O

2014. jún. 30. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor írd le a trollkodás fogalmát.

Én például úgy szoktam észrevenni, hogy ezek önérzetes kis buta nyolcévesek, akik okosnak tartják magukat, de a cleverbot is értelmesebb náluk. Megoldás: skip.

2014. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert sok a híd.
2014. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert te nem tudsz helyesen írni.
2014. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A trollkodás relatív fogalom, abszolúte tőled is függhet.

Pl. ha azt hiszed, neked van igazad, de közben neki, és emellett kitart, te trollnak nevezed.

2014. jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg az életük egy sz*r, ezért a neten élik ki az agresszív hajlamaikat. Meg azt hiszik, hogy ők most annyira viccesek...
2014. jún. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Orkokból több van:D
2014. júl. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3# vagyok, minek kell lepontozni? Tényleg úgy ír, mint egy részeg 9 éves gyerek, ami bőven adhat okot arra, hogy trollkodjanak vele. Persze ez biztos csak nekem tűnik fel és ne is reméljem, hogy valaki továbbgondolja a válaszomat. Mert ugye ha nem rágják a szátokba, akkor gondolkodni kell, az meg nem megy és jön a gonosz bosszú : lehet nyomkodni a "lefeleujjat" ...
2014. júl. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szeretem a csokit
2014. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!