Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért égetik le a csendes...

Mért égetik le a csendes embereket mások előtt?

Figyelt kérdés
engem éget a munkatársam mindenki előtt pl: "szegény gyerek meg se mer szólalni" stb.... állandóan lenézi az embereket

2014. júl. 2. 18:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%

második lépés: figyeld az embereket, próbáld megérteni őket-a viselkedésüket, gondolatvilágukat stb

Próbáld megtalálni velük a közös hangot, végül ha ez megvan-szedj össze mindenhonnan egy kicsit, és alakítsd saját magad. Bizonyára nehezen érthető a fentebbi néhány mondatom, és ökörségnek is tűnik, de aki akar magával kezdeni valamit, az idővel megérti miről beszélek.

2014. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mert a csendességedből azt hiszi nyerő lesz úgysem mersz vissza szólni,hisz ezért vagy csendes,ő meg nagymenőnek tűnhet.


Én is visszafogottnak csendes kislánynak tűntem és kétszer is lealázott ismeretlen fiú csapat.Gondolom nagyon bátor tett lehetett a patkányok számára,h vadidegenül a kemény 160 cm és 44 kilós nem túl tekintélyes nyuszi külsőmet ocsmány bekiabálásokkal lealázzák.


Csakhogy,aki ismer nem aláz le,mert tudja,h nem is vagyok cukipofa ha bekóstolnak sőt.Ezek is nagyon meglepődtek,mert megfordultam és olyan indulattal ordítottam vissza h nagy ember v te Féreg!!és azt sem tom már mit,de csak úgy dőlt belőlem a kontra,mivel spontán jött, h az egyik csapat bocsánatot kért a másik csak megszeppenve motyogott valamit.


Ordítsd le egyszer váratlanul a fejét és vágd az arcába a gyengéjét,majd nem lesz nagy a szája többet.A fontos h váratlan legyen,az egyik pillanatban még nyugodtan tűröd aztán kitörsz.A kiszámíthatatlanság fontos a gyáva férgek nem tudnak mit kezdeni vele.

2014. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Utolsó, azért mert te nem kaptál neveltetést, még nem kellene másokat is primitív viselkedésre bíztatni. Ne ordítson vissza, attól nem tekintélyed lesz, hanem idegbetegnek fognak tartani, gondolom nem ez a cél..?


Kérdező, nem baj ha keveset beszélsz, de az a kevés az frappáns legyen. Az adott szituációban "szegény gyerek meg se mer szólalni" elég annyit mondani, hogy "inkább csak megválogatom, kivel állok szóba" vagy valami ilyesmit. Csendesen, mint máskor, ezzel nagyobbat nősz a többiek szemében, mint az elmbebeteg, kontrollálatlan üvöltve káromkodástól.

2014. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A 13.ik tanácsa teljesen haszontalan ha te tipikus csendes típus vagy csendesnek tűnő külsővel.

Nekem ilyen van,ha megpróbáltam volna beszélni velük még jobban beindultak volna és kiröhögnek.

Olyannak kell mutatnod magad,amit nem vár,amin meglepődik hidd el...

2014. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%

Introvertáltból soha nem fogsz tudni extrovertáltat csinálni.


Aki tud magán változtatni, aki érzi, hogy ő maga így nem normális, aki belső késztetést érez arra, hogy nyisson, az egy elnyomott extrovertált, akivel történt valami trauma, és bezárkózott. De nem lett introvertált.


Az introvertált pedig az, akinek nincs vágya, igénye arra, hogy nyitottabb legyen, mert teljesen elégedett a zárkózott életével.


Ennyiből nem derül ki, hogy a kérdező hova tartozik, mert minden normális embert zavarna, ha a munkatársa dedósként viselkedne.

2014. júl. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"inkább csak megválogatom, kivel állok szóba"

Ezzel az a nagy gond, hogy feltételezem a többiekkel se nagyon beszél, és ezután azt fogják hinni róla hogy lenézi őket.

Szóval célirányosan csak a beszólogatónak kell betalálni, mert ezt érthetik úgy hogy mindenkire vonatkozhatik.

2014. júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Velem is így van. Suliban állandóan mondják a többi gyerek előtt meg főleg a tanárok előtt. "Ő úgyse szólal meg stb...." Nekem több éven keresztül kellett ezt kibírnom míg nem tettem rendbe ezt. Ma már én égetem őket a háttérben valami mással.:'D
2014. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Azt mondta rám egy gilisztás lány 5 éve hogy "élő halott " mért mondta ? meg mért kerülnek el engem folyton?
2014. júl. 5. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!