Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A csendes, zárkózott embereket...

A csendes, zárkózott embereket miért piszkálják?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert azt hiszik, félénk és a fejére lehet nőni.Ez ostoba hozzáállás, mert a csendes ember is csúnyán eltudja intézni a másikat ha eljön az alkalom.A látszat néha csal!
2013. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagy igazság elöző kommentelő én is visszahuzodo vok sajna de ha betelik a pohár akkor kitörök mint a vulkán :)
2013. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Zeu ***** válasza:
92%

1-nél a pont :)

Azt hiszik lehet, és vicces. Ennyi. Ha lehet, csinálják, és sokan örömüket lelik ebben. Utána jön a 2-es vulkánja, és még őt fogják bolondnak tartani. Pedig teljesen igaza van.

2013. szept. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Mit értesz piszkálás alatt? Lakótársam már azt is háborgatásnak érzi, ha csupa jóindulatból megpróbáljuk őt kéthavonta egyszer kirobbantani a számítógép elől és elhívjuk magunkkal kirándulni, vagy egy haveri összeröffenésre.
2013. szept. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Mert nehéz elhinni egy aktívabb embernek, hogy megkukulva is jó lenni. Netán vágyik a társaságára, beszélgetni jókat szoktak, de szeretné, ha nemcsak ennyiben merülne ki a kapcsolatuk.
2013. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Én csendes,és zárkózott vagyok,mégse piszkál senki.Régen,mikor gyerek voltam elvétve előfordult,de akkor sem volt jellemző.
2013. szept. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Osztályomban volt egy durva szitu.Volt egy csendes fiú aki nem szólt vissza ha bántották.A többi fiú minden szünetbe cseszegete mondván nem csinál semmit. kb 1-2 hónap múlva a csendes fiú megelégelte a cseszegetést és egy 1,5 literes (tele) vizet neki vágott osztálytársamnak és üvöltözött mint egy nem normális,szerencsére csak a lábát találta el,lehetett volna durvább is.Na az incidens után már hagyták a srácot.Szóval a csendesebb,visszahúzodó embereket rohadtúl nem jó ötlet piszkálni,mert némelyik elég durva dolgot is tehet.

Ha ő is mondjuk a fejét találja el akár ott is maradhatott volna!

2013. szept. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
én is csendes és zárkózott vagyok!:) szerencsére engem nem piszkálnak az osztálytársaim (csak néha-néha):(! de ha minden nap cseszegetnének én is simán tudnék egy iskolai mészrálást rendezni!:D
2013. szept. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Nekem volt egy félénk, csendes fiú osztálytársam, újonnan került az osztályba és csesztették a fiúk, verték, csúfolták.Egyszer aztán elunta és hirtelen stílust váltott.Öltözködésben és viselkedésben is.Simán nekiment bárkinek, csak úgy.Beverte egy srác fejét az ablaküvegbe,tanároknak nagyon durván beszólogatott,szétverte az osztályterem ajtaját, stb.De ezután nem bántották, sőt úgymond "felnéztek rá".Na ez persze nem éppen követendő, elég szélsőséges eset volt!

De volt lány is, akivel megalázóan bántak, aztán egyszer elkezdett verekedni.Akkor én elkezdtem barátkozni vele, védeni és onnantól visszaszelidült és mások se bántották többet.

2013. szept. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Nemtom hány éves vagy. Eddig az volt a véleményem, hogy az ilyen gyerekeket piszkálják, a felnőtteket már békén hagyják.

Megváltoztassam?

Akkor azt gondolom, mert azt hiszik, hogy lehet. És addig, amíg hagyod. Jelentsd ki, hogy lehet békénhagyni.

2013. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!