Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire bunkóság, ha valaki...

Mennyire bunkóság, ha valaki internetes beszélgetés közben 15-30 percre vagy mégtöbbre, szó nélkül elmegy?

Figyelt kérdés
És emiatt megjegyzést tenni neki?
2014. júl. 6. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
ha chatelésre gondolsz, nem gáz, nem ül mindenki egész nap a gép előtt, én is közben teszek veszek, kimegyek enni, stb. ha hosszabb időre megyek, akkor azért szoktam szólni, de erre nincs szabály, hogy mindent be kell jelenteni...
2014. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
ha tudja előre, hogy nem lesz a gépnél, akkor illik odaírni, hogy most eltűnik, de van olyan, hogy különböző okokból el kell mennie, ez nem elvárható, hogy cseten mindig bejelentse, úgyhogy nem nevezném bunkóságnak. A csettől nem várjuk el, hogy mindig azonnali kommunikációt biztosítson.
2014. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ennyibe volt jo msn en a “/all” de ha chat en 8 fele irok es mennem kell, en se potyogok.
2014. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet ezt mondani, de mindenki ezt csinálja.
2014. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem maximálisan. Erre találták ki a pill szót... Mi régen állandóan írtuk, még ha WC re mentünk is, hogy pill, hisz ne keljen már valakinek 5-10 perceket várni a válaszra, miközben a másik nincs is gépnél. Biztos brutál megerőltető kiírni azt, hogy pill, hisz azt a 2 mp et soha nem kapja már vissza, és így talán a másik sem vár kamura, hanem tudja, hogy nincs ott a másik... De hát a mai világba szarunk a másikra, csak nekünk legyen jó és kényelmes.
2014. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Előfordulhatnak olyan helyzetek, mikor nem bunkóság. Pl. ha csöngetnek, nem írhatom, hogy pill., mert lehet, aki jött, sokáig marad, amire meg bepötyögi az ember, hogy "bocs, de csöngettek, mennem kell, majd jövök", lehet már rég elmegy aki csöngetett. Tehát váratlan helyzetek közbejöhetnek, amik nem pár percig tartanak.

Úgyhogy én az ilyenből nem szoktam ügyet csinálni.

2014. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Velem van olyan, hogy 4-5 emberrel is beszélgetek (akár többel is)...váratlan helyzetekben nincs időm mindenkinek beírni, hogy "pill.", és mástól sem várom el ugyanezt. Amikor tudom, szólok, hogy nem leszek, de ez nem mindig kivitelezhető.
2014. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
17%
Szerintem iszonyatosan nagy bunkóság. Velem is többször megtették régebben de szóltam és már nem teszik. Szerintem mondd meg az illetőnek, hogy rosszul esett. Vagy ha nem akkor te is tedd ugyanezt vele.
2014. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze vannak olyan váratlan helyzetek mikor nem kivitelezhető. De ha az ember tudja, hogy sokáig tart a dolog és egy fél percre gyors oda tud ülni a gép elé, leírni mindenkinek, hogy mennie kell az a minimum. Nem hiszem el, hogy egyes emberek nem képesek a másikat ennyivel megtisztelni, persze itt most normálisabb chatelésre gondolok nem az a 10 perc alatt pár mondat. Ne hogy már nekem keljen rájönni, hogy írogatok valakinek és nem ír vissza és akkor nincs gép előtt, aztán várhatok rosszabb esetbe órákat, hogy visszaírjon, hogy hol a halál f@ szában volt. Ilyenkor meg csodálkoznak az emberek, ha a másik inkább más elfoglaltságot keres mint, hogy olyannal beszélgessen aki csak úgy lelép. Persze itt meg nem arra gondolok, hogy egyszer megtörtént, hanem jó pár alkalommal. De persze én nem ebben a mai facebook chatelésbe nőttem fel, hanem az msn,skype,xfire beszélgetésekbe és akkoriban nem volt ez divat, hogy csak úgy lelépünk beszélgetésekből, vagy egyáltalán nem is köszönünk, mint ugye manapság.
2014. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És persze ebbe az a kedvencem, hogy akik ezt csinálják azoknak ez a természetes, de mikor más b@ szik ki velük így, akkor meg nekik áll feljebb, hogy mi az hogy csak úgy lelép és nem írt :) Mert ugye az ember azt a kárt nem igen veszi észre amit ő okoz, de mikor fordítva megtörténik, akkor jön az, hogy jaaaah...
2014. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!