Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem használ smiley-kat,...

Aki nem használ smiley-kat, az unalmas?

Figyelt kérdés

Egyesek írását elnézem, hogy nincs smiley, de sokaknak van az írásuk után.


És egy 40-50 éves ember írása után ha ott mosolyog egy sárga kör, az meg már teljesen gyerekes.


Szerintem a magyar nyelvet, írást ne csúfítsuk el kódnyelvekkel, japánból behozott manga (macskafül) jelekkel.


Mindenkinél csak a dzé, dzé, dzé, xdzéj-t látom. Macskafülek, dollárjelek, szivecskék, 333 ;<}{;<



2014. júl. 9. 01:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
'-,.,-'
2014. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ezelőtt 20 évvel ilyen nem volt, tükörben fényképezés, smilik, a tv-kben is normálisabb adások voltak, nem meztelen nők mutogatták a kivarrt seggüket. Ezelőtt kontroll alatt (Lenin) voltak az emberek, most az kellene.
2014. júl. 9. 16:44
 13/22 A kérdező kommentje:
Vagy fegyelmeztetni az emberiséget, túlságosan elszaladt már a ló, mi lesz még a jövőben.
2014. júl. 9. 16:46
 14/22 A kérdező kommentje:
xi-xi, dzé-dzé, dzséij, mutatom a seggemet, pufipofát vágok a telefonban, milyen világ lett ebből?
2014. júl. 9. 16:48
 15/22 A kérdező kommentje:
Ezeket az embereket egyet sem tartok komolynak. Sajnos már az olyanokból nagyon kevés van, akik nem ezeket a feltűnő dolgokat csinálják.
2014. júl. 9. 17:15
 16/22 anonim ***** válasza:
Akkor csak egy megoldás van... Magas fa, rövid kötél...
2014. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Kössék fel magukat, akik menőznek hülye műsorokra. Így van.
2014. júl. 9. 17:49
 18/22 A kérdező kommentje:
Mennek az éjjel-nappal Budapest után, menjenek le falura, tűző napon dolgozzon 10 percet, ez itt nem Miami. Odacsábítják Budapestre az embereket, holott 2x olyan drágább minden. Menőzős hülyék.
2014. júl. 9. 17:54
 19/22 anonim ***** válasza:

Valószínűsítem, hogy kegyed nem szokott intereneten sokat kommunikálni.

Hogy ez jó vagy sem nem az én dolgom. A Mai Y és Z-generáció már teljesen magáéve tette ezeket a jeleket. Példával megmutatom miért:


Hu: Akkor holnap?

Ca: Bocs, nem érek rá :/

Hu: Hogyhogy?

Ca: Andor Pesten, lesz és... Tényleg bocsi ^_^"

Hu: :D Megértelek. Rég találkoztatok már, nem igaz? ;)

Ca: :) Igen. Rám is fér már egy barát.

Hu: <3 Cupp cupp

Ca: << Menj a...


Vagy:


Hu: Akkor holnap?

Ca: Bocsi, de nem érek rá. *zavartan és idegesen néz rá*

Hu: Hogyhogy?

Ca: Andor Pesten lesz, és... *hosszú szünetet tart* Tényleg bocsi. *zavart, ideges mosollyal figyel*

Hu: *felnevet* Megértelek. Rég találkoztatok már, nem igaz? *kacsint rá, miközben sejtelmesen mosolyog*

Ca: *zavart, kedves mosoly* Igen. Rám is fér már egy barát.

Hu: *szívcskét formál a kezéből, és úgy tesz, mint aki csókolódzik*

Ca: *mogorván ránéz* Menj a....


Ön szerint melyiket gyorsabb leírni?

2014. júl. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én sem használtam hangulatjeleket, de mindig félreértettek. Ezért el kezdtem felhasználni őket. Rólam állítólag még élőben is nehéz eldönteni, hogy viccelődök, cukkolok valakit vagy komolyan gondolom. Hát még írásban. A is segít pótolni sok esetben. Lágyítja a mondat jelentését vagy tovább fokozza. Ha a barátomra csúnyát mondok, mert csúfolódott, és odanyomok egy hangulatjelet, akkor tudja, hogy nem sértett meg.

Ennyi.

2014. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!