Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért "gáz" ha valaki nem...

Miért "gáz" ha valaki nem rakja fel magát közösségi oldalakra (iwiw, facebook, myvip. ), MSN-en nem használ idióta karaktereket és smiley-kat, feleslegesen nem beszél rajta, és nem játsza a fejét neten?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Ki mondta, hogy az lenne??? :O
2010. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha eddig olyan társaságba jártál ahol ez gáz, akkor javaslom keress magadnak új barátokat.
2010. szept. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ellenkezőleg, ez lenne a normális.
2010. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz.Legalább normális ember vagy(ami manapság kevés)...Én sem osztok meg ezeken az oldalakon semmi magán jellegű dolgot,mert pl Kis Pistának Izsófalváról semmi köze hozzá...viszont hasznos is lehet,ha meg kell valakit keresned,akinek nem tudod az elérhetőségét és mondjuk szükséged lenne rá.Ja,amúgy én is megkaptam már normális(nak hitt)baráttól,hogy mért nem rakok ki kihívó bikinis képeket...ne foglalkozz más véleményével-senki nem várhatja el,hogy magánjellegű dolgokat megossz,ha te nem akarod.Az msn-es hülyeségeknek meg végképp nem értem,mi célja van,még kb 13évesen elmegy,de sokan 20évesen is ezeket a "cukimukiságokat" használják...Nem értem egy felnőttnek mért van szüksége ezekre...
2010. szept. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja,mármint nem az msn-re gondoltam,hogy azt használják,hanem az idióta kiírásokra meg giccses nevekre :)
2010. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Na látod nem tudom. Egy, azaz 1 darab közösségi oldalra vagyok regisztrálva, amit évente maximum egyszer nézek (bár így belegondolva, azt hiszem elfelejtettem a jelszavam :P), MSN-en sem vagyok fent sokkal sűrűbben, és emiatt tituláltak már barlanglakónak.


Hát istenem. Én emlékszem a barátaimra, ha valamit le akarok beszélni valakivel, azt megteszem személyesen, vagy telefonon, és nekem ez elég.

2010. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!