Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék megváltozni?

Hogy tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés
Szeretnék megváltozni, de olyanná, mint az SzJG-ben a Kinga. Aki olvasta az SzJG-t, az tudja, hogy ki ő, aki nem annak röviden felvázolom. Kinga erős személyiségű lány, sokan félnek tőle. Mindenben jobb mindenkinél, erős versenyszellem hajtja. Mimdenkiről mindent tud, és bármikor bárkit el tud érni. Önkénteskedik, tüntetéseket szervez, feminista mozgalmakon vesz részt, de mindenre van ideje. Ja, és kitűnő tanuló. Lehet, hogy ez így furcsán hangzik, hogy ilyen akarok lenni, de lehet, hogy őrült, de nekem szimpatikus. Mit kellene tennem
2013. dec. 28. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyél kitartó és kezdj el figyelni néhány feminista illetve önkéntes oldalt. Vegyél részt az ilyen eseményeken és akár kezdeményezz.Biztos sokan benne lennének (pl. én is) Nem tudok ennél többet segíteni sajnos tekintve, hogy az agyamon kívül inkább olyan vagyok, mint Virág. Sok sikert, remélem hogy sikerülni fog, mert sok ilyen emberre lenne szüksége a világnak és még ha nem is ismerlek mondhatom, hogy él olyan ember, akire felnézhetek. :)
2013. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
,,mindenben jobb mindenkinél'' baromság, nem hiszem, hogy Yip Man nagymestert megverné! Ilyen ember csak a filmekben van! :-)
2013. dec. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár a feminizmust jó lenne elkerülnöd, a cél, hogy aktív életet élj nagyon is nemes. Kezdj el önkénteskedni (vöröskereszt, stb), menj el nyári egyetemekre, csinálj online kurzusokat, kapcsolódj külföldi szervezetekhez, és minden beindul majd. Nem tudom mi a fene az az SzJG (valami könyv?) mindenesetre abszolút reális ez az életforma, a barátnőm és én is minden lében kanalak vagyunk. Vezető pozíciójú önkéntesek hazai és EUs szervezetekben, saját start-upom van nekem afrikában, neki londonban. Sok utazással és tartalommal jár ha valaki a hobbijának választja a világ megmentését :P
2013. dec. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A feminista dolgot nem gondoltam, hogy követném, mert nem gondolnám, hogy annyira fontos, mint mondjuk a Föld megvédése.

Kedves 3. válaszoló! Köszönöm, hogy válaszoltál, mert így legalább tudom, hogy lehet bírni. Még egy kérdésem van, hogy hány éves vagy? (privátban is válaszolhatsz)

2013. dec. 28. 01:09
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudom mi az a SzJG de ha versenyképes jó tanuló akarsz lenni esetleg szállj le a netről és kezdj el tanulni
2014. jan. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Nem szokásom a neten lógni, és az is kivételes alkalom, hogy ide kérdést írok ki! Ha pedig érdekelne bárki véleménye azzal kapcsolatban, hogy mit NE csináljak, akkor nem úgy szólna a kérdésem, hogy " Mit kellene tennem?", hanem úgy, hogy " Mit nem kellene tennem?"
2014. jan. 12. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!