Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jogosan utáltak...

Szerintetek jogosan utáltak meg engem ezek az emberek?

Figyelt kérdés

Az iskolatársaimról van szó meg még 1-2 emberről a városból, akikre ráírtam minden előzmény nélkül facebookon, és próbáltam ismerkedni velük, haverkodni, mert nagyon magányos vagyok és élőben nehezen megy. Persze nem viselkedtek velem barátságosan, egy idő után mindegyik letiltott, vagy nem írt vissza, vagy beismerte hogy nem akar barátkozni. Vagy csak pusztán mindig is undok volt.

És nem facebookon akartam fenntartani a kapcsolatot, úgy terveztem ott ismerkedek vele aztán találkoznánk élőben is, főleg hamár iskolatárs.

Amúgy legtöbb azonos nemű velem, de nem lefektetni akartam őket, csak barátkozni, haverkodni.

Szerintetek jogosan utáltak meg emiatt? Miért ilyen ellenségesek?


2014. júl. 19. 09:01
 1/6 A kérdező kommentje:
17/F
2014. júl. 19. 09:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert ennyire buták!Hagyd is őket,nem érdemelnek meg téged!
2014. júl. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Mert bunkok, ne is foglalkozz velük, az ilyenek meg se érdemlik hogy barátkozz velük.
2014. júl. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerkedéshez, haverkodáshoz minimum két ember kell.

Ha te bárkivel akarsz is haverkodni, hogy létrejöjjön a kapcsolat, az ő akarata is szükséges.

Ha bárki is felkeresne írásban téged, vagy odamenne hozzád az utcán azzal a jelszóval: mostantól legyünk haverok, annak tekintenéd-e őt akkor is, ha semmit, vagy nagyon keveset tudsz róla? Úgye, nem. Mások is így vannak ezzel.

.

Nem vagyok Facebook-tag, de tudom javasolni: szólj hozzá ahhoz, amihez ő is hozzászólt. Előbb-utóbb rájön, hogy azonos a felfogásotok/véleményetek egy adott dologról, aztán először virtuális, majd később valós havernak is elfogad(hat).

.

Nincs "vételkényszer" a haverkodásban sem. Kell a másik beleegyezése is.

Ha bárkire ráírsz: legyünk haverok! - veheti tolakodásnak!

Az pedig, hogyan utasít vissza, önmagát minősíti.

2014. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem azt szoktam nekik írni, hogy legyünk haverok, csak úgy próbálok beszélgetni, ismerkedni, hátha kialakul. De mindig elromlik valami ezekszerint.
2014. júl. 19. 10:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Szándékosan ködösítesz? Azt írtad, főleg azonos neműeknek irogatsz, de nem lefektetni akarod őket, csak barátkoznál. Ezek szerint meleg vagy? Hát persze hogy letiltanak, hiszen a melegeket még nem fogadta be a társadalom. Ugyanúgy ha egy lánynak ír egy hetero pasi hogy haverkodni akar, szerinted melyik lány hiszi el neki hogy tényleg nem akar semmit?

Ha csak barátkozni akarsz, inkább lányokkal, egy csomó lány vágyik meleg barira, akivel elmehet vásárolni és pletyizhet.

2014. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!