Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes még harcolni ilyen...

Érdemes még harcolni ilyen esetben is?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz egy ismerősömnek a szalagavatója.


Sajnos akivel szeretne táncolni, 5 éven keresztül remélte hogy ekkor táncol avval a bizonyos Fiúval, sajnos már egy másik osztályból elkérték.


Így a remény elveszett, pedig hogy tervezte, remélte, szinte ez éltette.


Igaz nem történt köztük semmi közelebbi barátság, de ez lett volna rá az igazi alkalom, fehér ruhában táncolni egy keringőt Vele a FIÚVAL!!!!!


Így most már nem is érdemes táncolnia , hisz az igazit már elvették.Nem olyan lesz a varázsa ahogy elképzelte.Más fiúval táncolnia neki már semmi, mivel mindig azt képzelte hogy eljön a 12.-es éve és ővele keringőzik először...De ha másik fiúval táncol akkor már csak kényszer lesz a tánc, sőt gyötrődés hogy nem az IGAZI Tánc-partnerrel táncolhat.


Érti ezt valaki?

ennyi év után én is úgy ismerem azt a bizonyos Fiút mintha egy osztályba jártunk volna, pedig csak hallottam róla az ismerősöm keresztül.


Ez sajnos egy örök kudarc marad.


Még azt megemlíteném ,hogy a lány ismerősöm azt remélte hogy a Fiú kivel 5 éven keresztül járt egy osztályba, majd megkéri hogy táncoljon vele szalagavatón.


Ez nem csak neki fáj hanem már nekem is.Istenem pedig mennyit hitegette hogy majd így megy úgy, és ennyi az évek elrepültek és vége mindennek.


Ezek után , hogy tudjátok, mit ajánlatok neki,mit tegyen ?

Kérje meg ő is ?(,de hiszen már egy idegen lány kit nem is ismer ennyire megkérte)Vagy táncoljon mással adja fel az utolsó reményt is?


Én már nem tudom mit tanácsoljak neki,én is beleestem ebbe az őrületbe ami itt folyt.



2014. júl. 21. 16:41
 1/2 klau1229 válasza:

Én azt mondanám erre, hogy a lánynak lehet előbb kellett volna nyitnia a fiú felé. A mai fiúkat (akinek nem inge, nem veszi magára) általában a lányok szokták megkérni, hogy táncoljanak velük. Nekem és az osztályomnak tavaly novemberben volt a szalagavatónk, és mi lányok kértük meg a fiúkat. Lehet, hogy a 'választott' fiút már egy másik lány elkérte, de ahogy olvastam, a szalagavatóig még van 1 év.. addig még bármi történhet..

Azt tanácsolnám, hogy beszéljen a fiúval.. és kiderül mi lesz.


De ha a fiú nemet is mondana, keressen egy másik fiút .. és semmi esetre se hagyja ki az ismerősöd a szalagavatót, ,mert ez egy felejthetetlen élmény... a közös próbák, nevetések, odafigyelések... majd a végén az eredmény.. a csodálatos tánc, amire jó lesz emlékezni.


És lehet, hogy egy másik fiúval is nagyon jóba lesz a próbák ideje alatt. :)


Fel a fejjel! És sok sikert! :)

2014. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tanulság ebből: ha valaki ilyen fontos a számunkra akkor nem várunk 4 évet a megismerkedéssel és nem várunk arra hogy ő hívjon meg minket valahova, hanem megtesszük a lépést. Akár azt, hogy felhívjuk magunkra a figyelmet.

Most már ciki lenne elhívni a táncra, hisz már más meghívta. Inkább egyéb programra hívnám a lány helyében.

2014. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!